Záložky

Března říší: válka králů

Alternativní názvy: Března říší: válka lordů

Společen s hrou March of the Empires: Válka králů.

Gameloft prezentuje vašemu soudu Marsh Empire: War of Kings je mobilní hra, ve které můžete hrát hodiny. Jedná se o strategii pro více hráčů, která již v názvu nastavuje tón. Pokud jste s tímto žánrem obeznámeni, snadno pochopíte, co dělat:

Marsh of Empires: Válka králů je ke stažení zdarma, a pokud chcete urychlit proces čerpání nebo získat vzácný artefakt, je placený obsah.

 • Vyberte část
 • Vyberte několik armád
 • Trénujte armádu
 • Povolit aliance
 • Použití zdrojů
 • Vývoj ekonomiky
 • Výstavba a zlepšení budov
 • Účast na misích a kampaních
 • Kromě mobilní verze si můžete na počítači stáhnout Marsu říší: Válka králů na počítači a pak budou bity na velké obrazovce vypadat ještě působivěji a dohoda se objeví ve všech detailech.

  V hlavní volbě.

  Hráči jsou vyzváni k určení jedné z částí:

  • Kůže z vysokých hor
  • Kings from North
  • Sult z písečných desert

  Ve skutečnosti má však každý zástupce kvůli terénu určité rozdíly, ale nejsou tak radikální, aby byly opravdu důležité. Vyberte si ten, kdo se nejlépe líbil, protože úspěch závisí na vašich dalších činnostech. A přesto se zmiňme o rysech, které má každý monarcha.

  Koroli jsou oblečeni do ocelových zbrojů a mistrovsky ovládnou meč. Bonus je v průběhu pochodů o 5% rychlejší a rychlejší zbytek staví budovu. Jejich jednotky jsou rytíři Řádu Němců. Northern Kings jsou vynikající jezdci a 10% před ostatními v tréninku. Jejich jednotky jsou poměrně užitečné boje. Sultáni jsou dokonalí mistři oštěpu. Jejich výhodou je, že mají 5% více vojsk, což je důležité pro další zvýšení počtu a během bitvy. Také jejich frakce jsou ve výzkumu o 10% rychlejší a poskytují značnou výhodu oproti svým soupeřům. Jejich jednotky jsou zákeřnými vrahy.

  Hra Marsh Empires: Válka králů nám ovšem dovoluje, abychom se nejprve vyzkoušeli v roli každého zástupce, abychom udělali konečnou volbu.

  Ostatní funkce hry.

  hráčů musí neustále držet ruce na pulse, rozvíjet rovnoměrně všechny směry. Březen říší: Válka králů, hra má vše potřebné pro harmonický pokrok, hlavní věcí není chyby.

  Důležitá je být aktivní ve všem. Zvláště pomáhá vstoupit do aliance s ostatními hráči. Aby se však stala součástí skupiny, nestačí, je třeba být užitečné, aby aktivně reagovala na výzvu k pomoci, sdílela zdroje a znalosti. Pouze v tomto případě, když potřebujete pomoc, je výzva k odpovědi mnohem rychlejší a více ochotně. Pokud vyvinete armádu, udělejte to kompetentně. Nezaměřujte se na maximální nárůst útoku a zanechte slabou obrannou část.

  Nezapomeňte zlepšit stavby, protože s každou novou úrovní budou pracovat efektivněji. Zatímco získáváte zdroje, nesnažte se ničit miny a lesy pravděpodobněji nebo dokončit všechny úkoly. Pokud se náhle vaše vesnice napadne a zabije, budou i sklady plné zásob. Bude mnohem snazší obnovit ztrátu, pokud zůstanou aktivní úkoly. Dávejte pozor na svého hrdinu a dáte mu užitečné schopnosti. Nesnažte se vše zakrýt najednou, je lepší se zaměřit na specifické talenty, které budou užitečné pro jasně definované úkoly.

  Games of Empires: War of Lords nabízí bohatý výběr příležitostí. Ačkoli nelze říci, že směry jsou radikálně odlišné od her tohoto žánru, jsou bezpochyby obdařeny individuálním přístupem.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more