Záložky

Stíhání

Alternativní názvy: Stíhání

Hra Manhunt je neobvyklé, kontroverzní počítačová hra. Tato hra je navržena v tomto žánru v žánru stealth akce, jednání, které se vyskytují ve třetí osobě.

Počítačová hra Manhunt můžete stáhnout pouze pro dospělé hráče. Pro nezletilé uživatele získat přístup ke hře je uzavřen. Manhant hry si můžete stáhnout na jiném místě, které poskytuje takovou příležitost. Například, to může být provedeno na torrenty.

Máte jedinečnou příležitost vidět videohry Manhunt. To lze provést na oficiálních stránkách hry, nebo na youtube. Ve videu ukazuje základní informace o hře, postavy jsou zastoupeny, zbraně a mnoho dalšího.

Pc Manhunt - je unikátní hra s neuvěřitelnou znaky. S některými z nich se můžete setkat v tomto přehledu:

1. James Earl Cash je hlavní hrdina hry. Tento znak byl odsouzen k trestu smrti injekcí, ale on byl "zachráněn." James vážný a zasmušilý. Ten nejlepší může zabít nepřítele.

2. Lionel Starkweather \ Director je hlavní protivník hry. Režíroval z povolání. Používá se velmi slavný, a nyní odstranit neslušné filmy. To sleduje protagonistu a informuje ho pomocí speciálního vybavení.

3. Ramirez je jednooký Hispánská. On je vůdce Dogs of War, stejně jako asistent Starkweather. On používá hrubou sílu, nutit gang ho poslouchat. Jeho zbraň - brokovnice a odstřelovací puška. Cash ho zabije.

4. Piggs je jedním z šéfů hry. Žije v podkroví ředitele. Nosí kůži a hlavu mladého kance.

. 5. Tramp - je znak, který je obyčejný kočárek. V jedné z kapitol Kash musel strávit v nějakém směru.

6. Reportér je novinář, který se snaží vyřešit případ Starkweather. Cache ji musí vzít do bytu, aby mohla přijmout důkazy o zločinech Starkweather.

7. Gary Sheyffer je šéf policie v Karser City. Tento znak je podřízena Starkweather. Po atentátu na svého šéfa, byl obviněn z korupce.

8. Vedoucí Cerberus Cerberus je velitel během hry, a také posílá hlavní postavu v různých místech. On byl zabit hrdiny.

9. Bílý králík je muž, oblečený v kostýmu králíka. Tento znak Starvezera stoupenec. Jeho zbraň - brokovnice. Byl zabit hrdiny.

Manhant hra, která je bohatá odpůrci

1. Digestoře jsou pouliční lupiči. Oni používali páčidla, netopýry, obušky.

2. Skiny jsou gang skinheadů, kteří loví pro hlavní postavy.

3. Dogs of War je skupina vojenských veteránů, stejně jako profesionální lovci.

4. Skulls je skupina satanistů, kteří staví masku a šaty s kapucí.

. 5. Děti jsou mentálně retardované fatties se sklony pedofilů. Nosí masky loutku.

6. Lupiči je banda psychopatů, kteří trpí duševní chorobou.

7. Policie Carcer City je Carcer Městská policie

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more