Záložky

Magicka: Wizard Wars

Alternativní názvy: Magic

Magicka: Wizard Wars - aktualizovaná dynamická MOBA (PVP Arena), kde vystupujete jako čaroděj prvků. Ale první věci jsou první.
Pro vstup do hry potřebujete účet Steam, stejně jako herního klienta. Použijte stávající nebo Magicka: Wizard Wars registrace. Dále ve spouštěči Steam najdete naši hru a stáhnout ji.

Game Process

Od hry magie v žánru moba pak musíte bojovat s jinými mágáky jako vy. V hře jsou čtyři typy bitvy:

 1. klasická aréna (zachycujete body, zbavte soupeře odpalovaných bodů a vyhraj a nezapomeňte zabít nepřítele);
 2. shromažďování duší (zničení NPC davů na mapě, shromažďování jejich duší, čímž oslabení obrany hlavní nepřátelské sochy po sběru 200 duší ze svého týmu, běhání do sochy nepřítele a jeho rychlé zničení - vyhrál)
 3. dale (jeden na jednoho boj s jiným kouzelníkem - kontrola ruční obratnosti a znalost kombinací prvků - nejsilnější výhry),
 4. školení (vylepšujete své kouzelné dovednosti na malé mapě).

Combat process

Ty - kouzelník, který ovládá prvky:

 • vody
 • život
 • shield
 • studená
 • zip
 • úmrtí
 • land
 • ound

. Toto jsou vaše základní dovednosti, které můžete kombinovat k útoku, obraně a ukládání vylepšení vašeho kouzla. Toto vše nastane, když stisknete klávesy přiřazené každému prvku. Takže štít + země + země vám dává kamenné zbroj od fyzického poškození a například požár + země + země - koule s velkým poškozením. Štít + smrt - položí čtyři bomby, které explodují během několika vteřin a způsobí poškození v poloměru.

Zvažte, že během hry budou vaše schopnosti, ať už útočí nebo léčí, ovlivní jak vaše spojence, tak i vaše nepřátele - buďte opatrní!

Všimněte si, že každá kouzla má vlastní vývojovou větev (po každé bitvě, kterou získáváte body a utratíte je za dovednosti vaší postavy), každá větev dá bonusy určitému prvku a oslabuje druhou. Použijte tyto znalosti na bojišti a vy budete těžší vyhrát.

Ultimate Skills

Každá Magicka Magicka: Wizard Wars má čtyři dovednosti, které se po použití zotavují. Dvě dovednosti, které poskytnou sílu a dvě dovednosti, které způsobí velké škody (podle oblasti nebo jediného cíle). V posledně uvedeném případě může být škoda uplatněna na sebe.

Fitting magik

Každý kouzelník má otvory pro oděvy, z nichž každý dá bonusy buď samotnému kouzelníkovi, nebo určitým prvkům. Správná kombinace vám umožní vlastnit jeden nebo jiný prvek ve výši 100 procent. Ale nezapomeňte, zlepšení jednoho prvku, oslabíte jiný. Kouzelná zbraň - zabývá se fyzickým poškozením a má také fyzickou bojovou techniku ​​(zatímco drží pravé tlačítko). Každá zbraň má tuto techniku.

A pár slov naposledy

Po hraní pár hodin v Magicka: Wizard Wars si uvědomíte, že hračka je návyková. Dynamické bitvy to dávají kouzlu (jeden boj trvá ne více než 20 minut). Pokorná sada kouzel se zároveň ukazuje jako velmi různorodá a v každé bitvě se naučíte něco nového. Pokud jste fanouškem dynamických bitev, pak se tato hra bude zdát jako dýchání čerstvého vzduchu mezi jinými hry moba!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more