Záložky

Zapomenuté Magie

Alternativní názvy: Ztracené kouzlo on-line

LostMagic on-line nás pošle na cestu světem ztracených průvodců, kde každý z hráčů bojujících za pozůstatky všechno nadpřirozené. LostMagic on-line hra má jedinečný příběh a úžasné oko potěšující grafiky.

Ale než se dostaneme do hry, pojďme se podívat, co potřebujeme, aby ho šlo přehrávat. Minimální požadavky, které rozesílá vývojářům odpovídá prakticky jakýkoli počítač, notebook nebo tablet.

Hlavními požadavky:
- Připojení k internetu
- rozlišení obrazovky 1024x768 pixelů
- Browser s ustanovlenymFlashPlayer.

Registrace LostMagic nezpůsobí problémy. Chcete-li spustit hru přijít s názvem - přezdívka a začít hrát. Registrace vám umožní dělat spěch LostMagic připojit stovky dalších hráčů v této nespoutané závod pro ztracené střepy magie. Zadejte e-mailovou adresu vám bude nabídnuta poté, co můžete seznámit s hrou a zjistit, zda se vám to hodí.

Děj se vyvíjí rychlostí blesku a teď sedíte na lavičce, a za chvíli vám bude nabídnuta bojovat proti strašlivé monstrum. Pak se hra LostMagic Online vás vyzývá, abyste dobrodružství v této plné divu igrovommire. Nyní můžete stoitosmotretsya a pochopit, kde jste byli. Můžete poyavlyayutsya práci v sootvetsvtuyuschem položku menu, máte batoh, kudabudut dostat své trofeje a další položky, které potřebujete. Mimochodem, po dobu jednoho mladého vojáka LostMagic on-line hra vás vyzve zlepšit své dovednosti a zadejte svoidannye pro registraci - poštovní adresu nebo účet v jedné ze sociálních sítí (Facebook, a další). LostMagic registrace se vás nenutí k ničemu, ale kdykoliv můžete obnovit své heslo.

Celkem Game 3 dovednostní kotoryeharakterny pro určitý druh postav:
- Power
- Agility
- Výdrž

Ve hře si můžete vybrat několik možností pro růst - The Way of the Tiger, a Way of the Fox Way slona. Každý scénář má své silné i slabé stránky. Způsob tygra vám dá schopnost používat silné útoky, obouruční zbraně. Klíčovým prvkem v rozvoji tohoto typu bojovníků je síla. Fox cesta vhodná pro nepředvídatelný a agilní bojovníků. Lišky jsou schopni se vyhnout soupeř a způsobit drtivé rány na odpověď obrany. Základní vlastnosti: - agility. Pokud chcete hrát silnou a neotřesitelnou jednotky, pomocí taktiky z "ochrany", Elephant cesta pro vás. Základní vlastnosti: - vytrvalostní.

LostMagic on-line hra, která vám umožní otevřít pomocí některé z taktiky.
Play onlaynigruLostMagicochen jednoduchý - главноеразобратьсякаксражаться a razvivatsvoinavyki. Jeden z herních módů - bitva režim - jeden z nejčastějších herních situací. Zde budete muset prokázat své strategické schopnosti vyhrát.

Existuje několik typů šoků: obvykle způsobit škodu na nepřítele v poměru k vaší schopnosti, kvalitu zbraní a uniforem, kritické údery způsobit dvojí nebo vícenásobné poškození, a můžete porazit nepřítele pomocí úderů, které způsobují krvácení rány.

LostMagic hra vám umožní používat přechody do míst, můžete rovněž klepnout na prvky terénu. V počáteční fázi hry budete vždy pomůže asistent "Dani", který vás naučí. LostMagic on-line igravypolnena v duchu středověku s vložkami neobvyklými prvky. Například pytel věcí, kreslení položky. Přehrát LostMagic vždy možné, i když jste netmnogo čas, protože někdy produktivní práci vyžaduje jen takové "hry" přestávky.

Play LostMagic podmanivé od prvních sekund a vypnutí už dost těžké, jeden po druhém se objeví následující úkoly nyní musíme překonat motorkář o hospodě od jeho meče porazit kostry kolem pohřebiště, poté, co budeme muset bojovat se skutečnými hráči. Hra má chatu, takže můžete nejen strávit čas, relaxovat a bavit se při hraní on-line her LostMagic, ale také komunikovat se zajímavými lidmi.

Doufáme, hrát hry on-line LostMagic, budete docela často a nyní hru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more