Záložky

Lords Online

Alternativní názvy: Lords Online

Online hra Lords on-line - multiplayer turn-based strategie s RPG prvky vytvořenými v nejlepších tradicích fantasy her. Vysoce kvalitní 3D grafika a animace, živé a jedinečné znaky, dynamická hratelnost a najdete ji v Lords on-line. Okamžitě varoval, že vlastník poštovní schránky, kdy Mail. není potřeba ru registrace Lords on-line hry. Pro zbytek (pokud existuje), přístup k hračce tradičně. Takže jsme klepněte na tlačítko "play", pak je forma "registrace Lords on-line". Zde zadejte uživatelské jméno, heslo a e-mailovou adresu, pole, pak přijměte dohodu o uživatelích a "seznámí s pravidly hry." To je ono - Vaše online Lords on-line registrace je dokončena.

Pro některé úlevy pro někoho - naopak, ale Lords on-line hry on-line nebude ohromit vás s velkým počtem tříd a ras. Určete výběr hrdiny (jeho rasy) je poměrně jednoduché. I když popis pre-stojí za přečtení, samozřejmě.

V roce jen jeden ze tří ras budete hrát Lords on-line - Lidé Shaba nebo Aleph.

Lidé - nejméně patrné, pokud jde o funkce, ale perfektní spojenec pro jiné aliance. Musím upřesnit, že pro vyrovnání, můžete si vybrat jeden hrdina - Pane, nebo celou armádu. To platí pro všechny tři závody.

Shaba Race - jedna z větví kmene kriontsev má velký potenciál (ve fyzickém slova smyslu). Zástupci tohoto závodu nejvíce agresivně naladěni. Jejich cílem - postavit na kosti nepřátel v jejich vlastním státě.

Závod Aleph - druhá část krionskogo kmen, klidný, ale docela nebezpečné bojové rasy. Jejich funkce - magické schopnosti. Oni neplatí je ve špatném smyslu, ale v reálné boje, a to je jejich hlavní, mimochodem, je velmi mocná zbraň.

Poté, co jste se rozhodli závod svého hrdinu, musíte zvolit podlahu a dát mu jméno. Pak zvolte umístění na kontinentu Ma'an, který začne rozvíjet svůj charakter a své impérium. Pak, v on-line hře pánů nemáte nic překážet. Pojď! Začít budovat svůj hrad, trénovat vojáky dovednosti, nebo si oázy a napadnout je. Oasis - je zdrojem vašich zdrojů. By měly být chráněny po celou dobu, protože jako lovci chybí. Více oáza - velká výhoda nad ostatními hráči. Můžete si je tím, že napadne další hrady. Ale je třeba zvážit, zda bojovat sám? Koneckonců, oponenty všechny rovné, takže je riskantní. Ale tady, když se připojí k alianci sám na některé z těchto věcí může dostat velmi vyrovnaný.

Ale páni on-line on-line hra je nejen strategický charakter. Zde budete rozvíjet sílu vaší postavy, stejně jako další parametry. Toho může být dosaženo prostřednictvím vzdělávání a odborné přípravy svých vojáků. Silné a disciplinovaní bojovníci - silný a respektovaný aliance - mocnou říši. Kromě toho cpát své vojáky, aby se cenné brýle stane s vaším hrdinou budovat a rozšiřovat stavbu provádět různé obřady. Money je také důležité jako brýle. Mají vydělat tím, že vykonává řadu úkolů a účast na akcích. Ti zde požehnaně.

Hrát hru Lords on-line on-line zábavy, pokud jde o hratelnost a příjemné, pokud jde o grafiku. Realistické krajiny a dobře tažené krajiny organicky doplnit tuto vzrušující fantasy svět. To vše v syntéze podmanit jakoukoli stratég a rolevika. A pokud jste fanoušek z nejznámějších hraček "Heroes 3", pak lékař sám předepsal vám umožní hrát hry on-line Lords on-line. Fanděte své zdraví!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more