Záložky

Páni a rytíři

Alternativní názvy: Páni a rytíři

Páni a rytíři online - zdarma multiplayer středověké strategie herní témata. Můžete se vrátit do dávné minulosti a vytvořit své impérium, které za správných akcí bude rychle růst a prosperovat. Na začátku jste se hodil do majetku obyvatel města z důvodu nevyhovujících podmínkách stanoviště. Na pozemcích zařazených do tebe najdete sušené pole prázdné domy a dokonce i gang ubohých vypadající vojáky. To vše vypadá docela deprimující - ale nepropadejte panice! Budete nejen nakonec přinese vše v pořádku a vybudovat mocnou armádu bojovník, který také jsou dobře vyškoleni, a vy jste dát do městské infrastruktury správné úrovni a rozšířit své území. Z vaší píli záleží, zda vydělávat si reputaci mezi ostatními pány, a to může cítit skutečný mistr středověké tvrze. Budoucnost vašeho impéria je ve vašich rukou!

Play Lords & Knights jak je to možné v prohlížeči a na smartphony a tablety PC. Systémové požadavky jsou opravdu minimální. Hodí se jako platformy: iOS 4. 3, ANDROID 2. 2. A co je nejdůležitější - přístup k internetu. Projekty společnosti jsou vždy odlišné XYRALITY GmbH dostupnost, a páni a rytíři hra nebyla výjimkou. Chcete-li přejít do hry budete muset vytvořit účet. Páni a rytíři výroby - vyplňuje několik oblastí, a to e-mailovou adresu a heslo, stejně jako přijetí pravidel o užívání a ochrany soukromí. To je vše, podnikání je doslova minutu!

Vstoupil do řad aktivní komunity herním světě, budete najít si spolehlivé spojence a bojovat s nepřáteli hodné. Pro ty, kteří budou páni a rytíři hrají nedostatek uchazečů se cítil. Koneckonců, mnoho dalších uživatelů jsou potenciálně vaši soupeři. Pokud jde o společníky, měli by být schopni najít. Nemůžete věřit první za roh, naučit se rozpoznat záměry těchto feudálních pánů, narazíte na vaší cestě. Vstupem do aliance bude moci zkoumat a zachytit okolní země. Ale v závodě na kořist nezapomeňte sledovat své obranné schopnosti. Vaše země není imunní vůči útoku, a kdo ví, kdo přijde na mysl zasahovat na vaše dobro. Mimochodem, využití taktických a strategických příležitostí je jedním z hlavních faktorů ovlivňujících vítězství v nejžhavějších bitev. A samozřejmě, spolehlivé vojsko. Vytváření skupin, měli byste se postarat, aby zahrnoval různé jednotky. Protože každý z nich jejich talent a dovednosti, které budou užitečné v různých situacích, které vznikají na bitevním poli.

Co jiného je potřeba pro prosperitu říše, tak, že dostatečné zdroje. Páni a rytíři hrát - pak neustále starat o těžbu zdrojů a udržování zásob pod dohledem. Páni a rytíři Hra nabízí možnost využít následující zdroje: dřevo, kámen, ruda, měď, stříbro, zlato. Samostatná kategorie jsou podávány. Mějte na paměti, že obyvatelé města mohou pomoci v různých způsobů, jak růst a rozvíjet se. Takže pobočníci rádi se na jejich poslání, jakmile pořadí je. Mohou se vyrovnat skvěle s lukrativní zaměstnání. No, řekněme, zařídit svěží festivaly na hradě nebo organizovat veletrhy. Bude to užitečné poučit vědci vyvinout nové technologie. Například, kteří nechtějí mít cool vojenských vozidel? Odpověď je zřejmá, takže jejich vědci shromažďují v knihovně a dát jim práci. Nic povaleč, ať prospěch!

Stojí za zmínku o stavbě budov. Celkem 13 by měl být v zámku. Každý objekt své poslání. Takže, Citadela, Arsenal Tavern, Knihovna, opevnění, trh, farma, Woodman, materiál dřevo, Lom, materiál Kámen Mine, Ore Warehouse - všechny jsou součástí vaší bytosti. Nezapomeňte, že budovy by se měla zlepšit, pokud chcete, aby byl opravdu dobrý soudce.

Povinnosti vlastníka středověké tvrze, a opravdu mnoho, nebudete mít žádnou volnou chvíli! Ale páni a rytíři hrát online tak zajímavé, že všechny tyto problémy budou jen příjemné. Chcete zpestřit svůj volný čas - tak v čem je problém? Páni a rytíři šek na vás čeká. Užijte si zábavné hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more