Záložky

Lord of Ultima

Alternativní názvy: Lord Of Ultima

LORD OF Ultima online - nový online projekt ze světoznámé vývojář počítačových her - Electronic Arts, společnost do značné míry stál u počátků všech počítačových her průmyslu. A vesmír vydávat své vlastní prohlížeč hra "elektroniku" byl vybrán známý a dobře-známý - první hra ze série Ultima se objevil před více než dvaceti lety. Co se stalo z této kombinace? Nový, sofistikovaný, úspěšně kombinuje ekonomickou a vojenskou strategickou hru s pěknou grafikou a zábavné hry.

Připojte se do hry Hospodinu Ultima - něco, s níž začnete svou dlouhou cestu k rozvoji své vlastní osady. Hra je kompletně založený na prohlížeči a nevyžaduje stahování a instalaci klienta, vše, co potřebujete začít hrát hru Hospodin Ultima Online - připojení k internetu a prohlížeč. Registrace LORD OF ULTIMA nebere moc času - stačí zadat e-mailovou adresu, na kterou dostanete e-mailem potvrzení registrace a které online hra LORD OF ULTIMA používá pro přihlášení a heslo, vyberte název v herním světě a Zadejte svou zemi. Jak vidíte, hra LORD OF ULTIMA kontrola provedena jako jednoduchá a rychlá, aby nedošlo ke zpoždění, kteří chtějí hrát Hospodina Ultima zbytečných akcí.

Jednou z funkcí, které má hru Hospodin Ultima on-line je možnost zvolit jednu ze dvou cest vývoje - mír, ekonomické a vojenské. Pokud chcete plně soustředit na klidné cestě vývoje, navázat obchodní vztahy, budovat a upgradovat celou řadu budov, a tím udržet svá města, aby se daří, stačí nestavět do centra hradu. V tomto případě, i s obrovskou armádu nepřátelských nakonfigurován souseda mohou organizovat pouze dravé expedici na město, že i v případě vašeho neúspěchu neskončí zabavení území nebo zničení měst - ztratíte pouze část svého pokladu. Pokud dáváte přednost aktivní způsob a vojenský vývoj našeho státu, Hospodin Ultima on-line hra vám nabízí jiný způsob - budete muset postavit hrad, který bude základní struktura každého města. To umožňuje, aby hrad plný nepřátelství a odstraňuje veškerá omezení, s výjimkou sedmidenní začátečníky ochranu před útokem na. Ale také přítomnost hradu umožňuje hráči útočit na všechny kolem vašeho města, a podobný útok v nejhorším případě může vést k úplné předání moci do města úspěšnější soupeři.

LORD OF Ultima Online hry má i další zajímavou vlastnost - výstavba budov v ní samo o sobě je zajímavé, puzzle a mini-hra, protože umístění každého stavebního jeho účinnost závisí! Například, který se nachází v otevřeném poli dřevorubec chýše bude také produkovat dřevo, ale pouze jeho výše bude mnohem méně, než od stejného srubu v lese - v podstatě pokaždé, když záznamník poběží na stromy. No, když přijde čas, aby mlýn, to je také lepší umístit v blízkosti dřevorubců, který byl již pila pracovníci nebudou mít daleko běžet materiálů.

Na základě těchto rysů hry LORD OF ULTIMA hrát to zajímavé a zábavné, jednoduché hry s návykovými pro mnoho hodin. K dnešnímu dni, na celém světě počet lidí, kteří chtějí hrát hry on-line Hospodin Ultima se měří ve stovkách tisíc a jejich počet i nadále roste, jak hra LORD OF Ultima Online stále roste a potěší fanoušky nových funkcí a bonusy.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more