Záložky

Loong Online

Alternativní názvy: Loong Online

Loong Online (hra Loong Online) - zdarma multiplayer online role-playing hra, ve které se rozvíjející akce ve starověké Číně, mocný a majestátní síla. V současné době je hra v procesu lokalizace a adaptace na evropské a americké publikum. Jistě není tajemstvím, že hry, ve kterých subjekty, které se projevily východní mytologie, postupně získává pozici a každý rok se stávají více a více. Ale velmi rád, že se tato online hra Loong - není jen komerční projekt pro show, ale skutečný tvor, který je výsledkem tvrdé práce mnoha lidí a získal důvěru a důvěryhodnost s mnoha hráči z celého světa.

Připojte se do hry Loong online pochopitelné pro každého a nebere moc času. Vše, co musíte udělat - zadejte název účtu, heslo pro přístup hru a e-mailovou adresu. Poté, ve vaší poštovní schránce, obdržíte oznámení, že registrace Loong dokončena, a po stažení herní klient, můžete okamžitě začít hrát.

Nyní něco o požadavcích na systém: procesor - 1,5 GHz RAM - 2 GB grafická karta s 3D akcelerátorem paměť 256 MB, 5 GB volného místa na pevném disku a operační systém Windows XP / 7. A samozřejmě nezapomeňte, že váš počítač musí být připojen k Internetu.

Stalo se, že jen velmi málo her mají dostatečně velký rozpočet, ale Loong on-line hra, která se může pochlubit solidní investice do svého rozvoje. A pokud budeme mluvit konkrétně, tvorba hry strávil přibližně deset milionů dolarů. A když se blíže seznámit s hrou, není pochyb o tom, co peníze byly utracené nevzniká. Skvělá grafika, pěkný a velmi plynulé animace, detailní studium životního prostředí a ďábelsky dobrý scénář a děj, stejně jako lokalizace hry na obrovské množství různých jazycích.

Editor hratelných postav, které poskytuje Loong Online hry vyrobený na svědomí, dle svého uvážení, je jich tam šest barev na vlasy, pět různé druhy účesů, pět typů druhů a tvarů obličeje a několik variant počátečních sad oblečení. Samozřejmě, že jedinečnost vaší herní postavy bez jakýchkoli pochybností dát různé tetování, jizvy a náušnice, a všechno, co vy budete moci přizpůsobit.

Třída systém ve hře ve skutečnosti chybí, je nahrazeno rozdělením specializace držení zbraní: totem, harfy, boxery, a halapartny, luk, meč nebo meč. Za prvé, můžete změnit zbraně neustále, ale s růstem vaší schopnosti měnit perosnazha arzenál bude méně, protože budete muset vážně uvažovat o tom, co větev vyvinout zbraně. Hrát hru Loong Online příjemné a zajímavé s podporou všech vašich kamarádů. Siege, klanové bitvy a souboje v aréně - s přáteli podílet se na všech těchto akcích bude mnohonásobně zajímavější.

V počáteční fázi hry, že v prostoru pro začátečníky, se setkáte s NPC, neblshoy absolvovat kurz a získat jejich první skutečnou práci. Není ušetřen vývojářům a již oblíbenou se všemi většina her automatického navigačního systému. Nyní, pokud se chcete dostat do nějakého bodu na zemi, budete muset ukazatel myši na místo na mapě a klepněte na tlačítko zvláštního, výsledek jen takových jednoduchých akcí, vaše postava bude běžet tam sám. Hru díky hrát Loong podobný systém bude velmi potěšen.

Ty potěší všechny milovníky velmi pet systému, schopnost osvojit si, že jste doslova objeví po třetím úkolu. Váš mazlíček - není jen hračka, ale skutečný boj asistent.

Evolve ve hře není tak těžké zkušenosti lehce vydělal, protože práce je vždy dost, aby se vaše postava se neustále vyvíjeny a zkoumány nové techniky a dovednosti.

Abych to shrnul za všechny výše uvedené, je třeba poznamenat, že v Loong bude Online hra milovat všechny ty, kteří dávají přednost vybrat mezi hrami zajímavé a vysoce kvalitní výrobky současně.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more