Záložky

Lineage 2

Alternativní názvy: L 2

Prequel milionů nejoblíbenější RPG «Lineage» - online hra Lineage 2 velmi rychle také získal přízeň her. Samozřejmě! Více znaků, více zbraní a brnění, monstra a šéfové, vylepšené grafiky a aktualizován hratelnost - v Lineage 2, on-line, nemusíte chytit sám si myslel, že "všechno se to stalo."

Aby se vstřebat tuto novou a neprozkoumané tento lákavý svět, musíte se dostat váš účet. Dovolujeme si Vás upozornit, že ofsayte Lineage 2 Online registrace není provedena. To se provádí na straně serveru, budete muset požádat o pomoc v "registrační Lineage 2" a bude vám předložen seznam serverů (oficiální a ne ve skutečnosti), které nabízejí služby "zápis do hry Lineage 2."

Takže, pokud jste úspěšně zaregistrován a může hrát hru Lineage 2 on-line, je na čase vytvořit svůj charakter. Závody ve hře je stále pět, ale třídy se staly - nyní jich je osm. Ale jít v pořádku. Přehrát Lineage 2 Můžete v ty Orc jako člověka (lidí), trpaslíků, elfů tmavší nebo světlejší. Závod lidí, samozřejmě, většina numerické a nabídla následující třídy - Battle Mages, Nekromanti, Summoners, Lékaři a pomocníků. Nejméně početně, ale nejužitečnější závod - skřítci. Jsou neznalí seřadí zdroje, zbraně nebo vzácné artefakty, samozřejmě, pro peníze a budou se s vámi podělit. K dispozici jsou dvě třídy - zbrojíři a hledajícím zdroje. Nejsilnější závod - Orcs, kteří bojovali za většinou "zkušené" hráčů Lineage, má čtyři třídy: torpédoborců, mocný Pán a vyzval k boji. Light Elven závod - závod nádherní tvorové. Tato majestátní, rychlé a zajímavé postavy, které jsou dost silné, aby jít na nepřítele, ale jejich klidné povaze obecně staví proti násilí. Ve světle elfové závod hru Lineage 2 nám Online nabízí výběr ze sedmi tříd - Singing meč, rytíř na oltář Plain Runner Silver Hunter Zpívající kouzla seržant věštci a Summoner. A nakonec vyhnal závod temní elfové uctívají mocný a nelítostný bohyně Shillen je jich tam šest tříd - Shillien Knight, Sword Dancer, Dark Runner, hází kouzla a Petty Officer Tmavě Summoner Shillien Oracle.

Definováno v tomto různých postav, jejich vlastnosti a dovednosti před hrát online hry Lineage 2, nezapomeňte se přijít se jménem svého hrdiny, si zaslouží, a vytvořit portrét, odpovídající jeho závod. A, samozřejmě, podlaha - neexistují žádná omezení pro ženy, příležitosti pro všechny postavy jsou stejné, bez ohledu na pohlaví. Při pohledu do budoucna, odhalit malé tajemství o vzhled vaší postavy - v budoucnu budete moci koupit speciální lektvar, který může změnit vzhled hlavního hrdiny (ale pouze vzhled).

Nepochybně, Lineage 2 online hra pro kterou není škoda, aby se s jejich realitou. Tento svět je skutečně zachycuje - gameplay, obrazy, úžasné schopnosti, zbraně, vybavení, zásoby. Mimochodem, s ohledem na posledních třech odstavcích - nováček bude mít pouze standard ve své třídě zbraní a předmětů potřebných pro hledání (a samo o sobě - ​​brnění na něm). V budoucnu, jak čerpání hrdiny, budete mít možnost ho získat vážnější munici. Cena je pravděpodobné, že vás upozornit na skutečnost, že všechny zbraně, brnění a další položky, jako jsou kouzelné módní šperky mají tzv. Grady tobish hladiny limitní, na které mohou být použity.

Kromě všech výše, rád bych, aby se pár akcenty, bez které hrají Lineage 2 by neměl být tak zajímavé. Například, k dispozici pro pochopení systému karmy, nebo fázi vývoje klany (až do 5 úrovní), nebo ... Oh, to je těžké být objektivní, aby hry, které nemusíte přesně dýchat! Tak jsem se skončit s opusem a doporučuji vám, aby se dozvěděli o všem.

 

Lineage 2 on-line registrace