Záložky

Rod W

Alternativní názvy:

Lineage W - mobilní hra z vesmíru Lineage

Není to úplný klon Lineage 2, je to spíše vylepšená a přepracovaná Lineage 1 pro mobilní platformy, kterou mnozí minuli, ale nyní mají příležitost ji dohnat, a to dokonce v mobilním formátu. Hra má atmosféru a jedinečné kouzlo, které je vlastní celé sérii her Lineage

Cílem hry je rozvíjet svou postavu a se naučit nové dovednosti. Rozhodněte se být kladnou postavou nebo padouchem – bouře ostatních hráčů, karma systém implementovaný ve hře toto vše umožňuje. Existuje několik základních tříd postav, níže jsou uvedeny některé funkce, které vám pomohou rozhodnout se, než se rozhodnete a začnete hrát Lineage W

  • Monarch (princ) není nejsilnější válečník, ale zároveň je vůdcem a velitelem. Pouze tato třída může vytvořit klan a její jedinečné schopnosti jsou zaměřeny na posílení spojenců a naznačení společného cíle během útoku.
  • Rytíř je mocný válečník, který dobře bojuje proti elfům, kteří mají málo zdraví a jsou slabí v boji na blízko, ale zranitelní vůči magickým útokům a útokům z velké vzdálenosti.
  • Elf je velmi silná třída ve schopných rukou. Slabý v boji na blízko, ale velmi silný na dálku proti rytířům i mágům.
  • Mág - má nejvyšší útočnou sílu, impozantní pro rytíře, ale může být ovládán elfy na velkou vzdálenost.
  • Dark Elf je zajímavá třída, byla přidána po vydání hry v jednom z doplňků. Může způsobit více poškození jedinému cíli, stát se neviditelným a zvýšit rychlost pohybu jednotky.

Všechny třídy jsou rozděleny do tří kategorií, některé z nich mohou částečně kombinovat schopnosti různých kategorií. První řada - jednotky s obrovskou zásobou zdraví, druhá řada - způsobující značné poškození na dálku, ale slabé v boji na blízko, a třetí řada - posilující první dvě řady podpůrných jednotek. Jde o klasické schéma pro mnoho her tohoto žánru, v dokonale vyváženém týmu musí být na svých místech zástupci všech tří kategorií. Buďte opatrní při výběru postavy, protože ji nemůžete během hry změnit, budete muset znovu vyvinout novou procházením již splněných questů.

Chronologicky se akce ve hře odehrávají tři sta let po událostech Lineage 2 a snad se fanouškům vesmíru podaří najít drobné odkazy na předchozí díly. Je to stále stejný fantasy svět s démony, draky a dungeony. Hra má spoustu questů pro každý vkus, nechybí ani skupinové úkoly. Navíc jsou tu každodenní úkoly, které vás nenechají nudit a nedají vám na pár dní zapomenout na hru.

Systém vylepšování a ostření předmětů je extrémně pokročilý, ale ne vždy bude výsledek úspěšný. Vše je jako v životě, předmět můžete výrazně vylepšit, ale můžete jej poškodit nebo dokonce úplně zničit, buďte opatrní. Poškozené předměty lze zkusit obnovit a většinou se to podaří, ale se zničenými se nedá nic dělat.

Existují stovky různých sbírek předmětů a vybavení, můžete si vybrat, co se vám líbí, a sbírat celou sadu, k tomu byl implementován systém, který vám umožňuje nakupovat potřebné věci od jiných hráčů a prodávat nepotřebné. Tyto sady mohou být poměrně velké a obtížné je najít, ale to jen dělá proces sběru zajímavějším.

Lineage W - si můžete stáhnout zdarma hned teď a hrát na svém zařízení iOS nebo Android

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more