Záložky

Utíká 90

Alternativní názvy: Lihie 90

Temperamentní 90.-line - browser hra, kterou vytvořil inspiraci série "Brigada". Tato on-line hra temperamentní 90. je socio-ekonomický simulátor, přepravě přehrávač do světa z nedávné minulosti naší země. Čas korupce, ničení a chaosu. Jedním z nich je nucena hledat lepší život na vlastní pěst, působící prostředek k dosažení cílů.

Utíká 90. on-line hra, kde akce probíhá ve virtuálním městě, které je rozděleno na zóny vlivu gangů, z nichž každý se specializuje na určitý druh trestné činnosti. Vaším úkolem v této hře je přežít a postupně zvyšovat svou autoritu, aby se stal mistrem stínu v důsledku města a co nejvíce, aby zůstali na této stránce. Můžete hrát hru temperamentní 90.-line a připojit k jedné ze skupin, které jsou implementovány v trestní oblasti, která se vám líbí, nebo jít svou vlastní cestou a organizovat své in-game obchodu, otevření nakladatelství, které se zabývají obchodem, prodej zbraní a tj. , Nebo dát dohromady partu a to vydírání.

Minimální systémové požadavky: Internetové připojení 64 kbit / s, nainstalovaný Adobe Flash Player 10, RAM - 1 GB místa na pevném disku - 512MB

Chcete-li spustit hra vyžaduje zápis do hry temperamentní 90. let.
Registrace temperamentní 90. několika způsoby: můžete zadat přes jeden ze sociálních sítí, které jsou již registrovány. Pokud ne, je možné provést pomocí své e-mailové adresy. Nebo se zaregistrujte na webu zadáním názvu (pod ním budete znát ostatní hráče ve hře), Váš e-mail a heslo. Utíká na tomto 90. registraci bude kompletní.

Od začátku hry dostanete do neutrální zóny. Pokud si nepřejete sledovat děj a ne si vybrat roli jednoho z militantní gangy, s cílem přizpůsobit se hře a získat zkušenosti, je žádoucí získat informace z počítačových postav.
Nezanedbávejte školení a nikoli ke zvýšení jejich úrovně, na základě snadné vítězství. Zpočátku, všechny stejné by mělo být provedeno alespoň snadný úkol, čímž se zvyšuje, jejich vlastnosti a dovednosti.
Usadil postavu a hrát hry on-line utíká 90 může být v jakémkoliv místě, včetně území ostatních skupin, ale to musí být velmi opatrní, protože postava může útočit na libovolném místě, a to i při úkol. Následně, vydělávat prestiž a peníze, můžete si koupit nebo postavit sami doma a začít založit svůj vlastní podnik. To je nejvíce zajímavý rys hry: zde hráči mohou hrát temperamentní 90 míst a rozšiřovat a měnit jejich vzhled. Můžete si vytvořit domy, obchody, kanceláře ve speciálně vyhrazených místech. Mohou být užity nebo prodány v aukci.

Velký zájem v této hře, pobaltské Hotely bojuje - s simultánní plánovaných akcí. To znamená, že v bitvě o několik hráčů se mohou účastnit současně, hráči nedělají se pohybuje v daném pořadí, zatímco tam je možnost změnit průběh bitvy zbraní volby, nebo kombinace úderů.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more