Záložky

Light & Darkness

Alternativní názvy: Světlo a tma, LD

Pro ty, kteří dobyli svět «» Lineage a nostalgická, nabízejí setkat s herní světlem a tmou on-line - prohlížeče RPG, ne moc horší než jeho předchůdce. Online hra Světlo a tma - je to úžasné dílo grafiků, kvalitní animace, velké vysledovat míru a fantastických obrazů. Ve snaze dostat se do tohoto příběhu, udělat první krok - zaregistrujte. Připojte se do hry světla a temnoty obvykle projde bez složitých předmětů - název (jeho vlastní, a pak přijít s na znak), e-mailovou adresu, heslo a potvrďte jej, nebo se přihlásit k odběru newsletteru, souhlas uživatele. Všechny z nich? Má registrace Světlo a Tma - v kapse. Nyní zbývá čekat na dopis s aktivací účtu, potvrďte ji a ujistěte se, že vaše Světlo a tma v on-line registrace byla úspěšná.

Prvním krokem, než začnete hrát hry on-line světlo a tma, je vybrat si server, který bude vytvořen podle vaší postavy. To se obvykle nazývá tyto dva světy - Thor a Ares. Thor na serveru funguje standardní PvP. Zde budete mít možnost realizovat se v bojích a bitvách jako monstra a ostatních hráčů. Zajímavostí je, že povolení zaútočit na vás nepotřebují, aby byli připraveni na bleskovými útoky, a připravit se na ně. Dobrá show sama o sobě - ​​a oceníte nejen spojence, ale i soupeři (přidat body do vašich bojových dovedností). Vydáte-li se hrát na světlo a tmu na serveru Ares, budete chráněni z jakéhokoli překvapení - je zde jen pro specifikované pochopit, v soubojích a bitvách, bez spontánnosti nepřítele, ale také nepříznivě přítomen. No a další nuance - například je možné uzavřít smlouvu se stejným stejného soupeře, s cílem zničit nepřátelské neutrální (monstra).

Definováno server, a to by bylo dobré vytvořit postavu. V světlem a tmou můžete hrát válečníků, zlodějů, obchodníků, lukostřelců, kněží a mágů. Výběr třídu, budete přesměrováni na odpovídající místo, a začít od "kroniky" svého hrdiny. Předávání novou úroveň, bude získávat body pro zlepšení osobní charakteristiky hrdiny - agility a vytrvalost, sílu a inteligenci, štěstí a dovednosti. Přidání do svých hotovostních rezerv, jít pro zbraně a vybavení města, tam si obchodníci a "dobrý štít" nabídku, a "špatné boty" můžete odměnit.

Světlo a tma hry on-line se prostě hemží příběh questy, a tam jsou i některé, které jsou speciálně navrženy pro určitou třídu znaku, která je populární zejména u těch, kteří se zavázala hrát hry on-line Světlo a tma. Problémy TK hra se zeptat znaky non-player, a způsob, jakým jsou rychlé a slova na rozloučenou udělit.

Světlo a tma on-line hra, "krytí" obrovský prostor - prostor mapa se odehrává na 15. m. mil. Existuje obrovské množství míst, ale pohyb mezi nimi není snadné. Pokud jste bohatý hrdina, pak přes speciální portály poskytují vám rychle a pohodlně, ale pokud s mincemi obtížné pak jít na dlouhou cestu do úchytů nebo plavání s jinými hrdiny, kteří organizovaných klan, například.

Také v roce světlem a tmou může hrát, vzít v neutrální poloze - sklizeň, učit se řemeslo. A to vše se děje velmi realistický, pokud sklizeň - to v pravý čas, v případě pobytu, tak v noci (hra má den a noc) a mnoho dalších detailů, které vytvářejí nádhernou atmosféru, barevné a lákavé pro hráče.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more