Záložky

Liga on-line

Alternativní názvy: Liga on-line

Liga on-line - je multiplayer fotbal hra s unikátním 3 D grafiku, která vám umožní sledovat zápas lepší, než v reálném životě.

Online hra League Live for správné zobrazení hry je následující požadavky počítačové budoucího majitele týmu:

· Windows

· Vysokorychlostní připojení k internetu,

· Procesor: Pentium III 600 MHz nebo [ _2_] nad

· RAM 1 GB RAM

· Video: Kompatibilita rozhraní DirectX 9. 0b nebo Otevřít GL 1. 1.. Ekvivalentní 3D-Grafická karta GeForce 32megabajt a nad

· Alespoň 1 GB volného místa na pevném disku

· DirectX 9. 0C

· Flash Player 9. 0 a vyšší

· Prohlížeče nejnovější verzi - IE [ _2_], Opera, Chrome, Firefox s [] podporou _13_ th Java

Pokud jste na pochybách, zda je nutné, aby League online registraci, budete mít možnost vyzkoušet si zápas a pochopit, zda se hodí tuto hru. K tomu budete muset stáhnout klienta, program, který chcete nainstalovat na svůj počítač.

Registrace Online League hra je velmi jednoduchá. V první řadě budete muset sestavit tým hráčů z zaveden, a potom zadejte:

· Jméno

· Heslo

· Elektronická adresa schránka,

· Kód z obrázku.

Po potvrzení a pošty, stáhněte a nainstalujte hru klienta, League Online registrace je dokončena a můžete pokračovat přímo do hry.

Spuštění hrát hru League online, přejděte na příkaz nabídky. Nejprve musíte dát mu jméno, a pak se rozhodnout, jak budou barvy použity pro fotbalové uniformy. Zkušení hráči se doporučuje koupit klubovou kartu - to jen otevírá veškeré možnosti, které existují ve hře, včetně přístupu ke všem turnajích.

Liga Živá hra má několik soutěží, účast v ní je často závislý na vaší schopnosti

· Turnaj vzduchu , je bojovat tým bez členství v klubu;

· Turnaj pozemek , ve kterém zahrnuje všechny hráče na vůli;

· Turnaj vody , který je uzavřen pro ty, jejichž rating je nižší než 1600,

· Turnaj oheň pro

, které musíte získat 1900 bodů hodnocení;

· Golden League , který je k dispozici Pouze hráči, kteří dosáhli úrovně 40.

Když budete hrát online hry League Live, budete mít spoustu způsobů, jak udělat váš tým silnější. Nejprve musíte projít všemi praxe zápasů a získat pátou úroveň ve hře. Teprve pak budete přijati do hlavních turnajů. Pokud máte pocit, že máte dostatek zkušeností získaných v oblasti vzdělávání, je vždy možné získat v přátelském utkání, i když bychom neměli zapomínat, že hodnocení je platná pouze při účasti na oficiálních zápasů.

Za druhé, budete moci vytvořit vlastní taktiku - útok a obranu, jakož i třetí. Nebo můžete použít taktiku trenér, který vede svůj tým k vítězství v reálném životě. Taktika lze přepínat během zápasu.

Za třetí, pokud budete hrát v League Live, můžete, vydělávat peníze koupit tým slavných hráčů, včetně brankáře, jakož i trenéři. Na našich her je horká debata, která hráčům koupit lepší.

Za čtvrté, hrát v Lize živě absolutně na vrcholu, si můžete koupit speciální boty a jiné "gadgets", které zvyšují výkon a vlastnosti hráčů.

Team herní vývojáři pravidelně provádí různé poháry a soutěže, ve které můžete dokázat, že váš tým si zaslouží nosit titul nejlepší. Kromě toho, můžete se připojit do klanu, který umožní, aby váš tým k účasti na speciálních bitvy klanů.

Game League Živé byla vytvořena speciálně pro fotbalové fanoušky, kteří dosud neměli možnost dát své znalosti o výhru fotbalové taktiky.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more