Záložky

Life is Strange: Skutečné barvy

Alternativní názvy:

Life is Strange: Skutečné barvy je těžké přiřadit k nějakému konkrétnímu žánru. Nejblíže je asi RPG nebo Simulátor. Hra má výbornou grafiku, dobrý hudební obsah. Obličeje postav jsou dobře animované, což je oproti předchozím projektům tohoto studia velký pokrok.

Hra napodobuje běžný život.

v něm budete mít

  • Navázat nové přátele
  • Pomozte druhým lidem
  • Pokuste se porozumět pocitům a motivům jednání druhých
  • A mnohem více

Hra začíná tím, že se hlavní hrdinka jménem Alex Cheyne přestěhuje za svým bratrem, kterého už dlouho neviděla v malém hornickém městečku. Je docela mladá, je jí 21 let.

Alex si chce odpočinout od života v metropoli a věnovat se hudbě. Cestou potkává bratrovy přátele a zbytek města. Většinou jsou to dobří a prostí lidé, ale spousta z nich má psychické problémy a Alexova pomoc se jim bude hodit. Jde o to, že má nějakou superschopnost. Neobvykle vyvinutá empatie dokáže vidět něco jako auru, která odráží emocionální stav člověka.

Město žije poklidným provinčním životem. Každý den se opakuje předchozí. Jediný rozdíl je v blízkosti těžařské společnosti. Používají řízené exploze ke zničení skály. Ale v dobré víře na to upozorněte místní obyvatele.

Jednoho dne se ale vše změní, když za záhadných okolností zemře Gabeův bratr Alex.

Alex bude muset zjistit, co se stalo, a ujistit se, že odpovědní budou potrestáni. Na cestě objeví další schopnost, kdy lidé prožívají velmi silné emoce, ona má možnost zažít to samé a tím člověku pomoci.

Tato hra se může zdát jako dobrodružství Nancy Drew, ale není. Ve skutečnosti jde spíše o jakýsi rekreační simulátor stranou od ruchu velkoměsta. Hlavní hrdina ani při vyšetřování nezapomíná chodit nakupovat, navštěvovat večírky. Zařizuje si svůj osobní život a dokonce nahrává písničku v místním rádiu.

Ve hře je několik napjatých momentů, ale je jich málo a nic strašidelného se neděje. Hraní Life is Strange: True colors není vůbec děsivé.

Hra je především o složitosti vztahů mezi lidmi ao tom, že někdy mohou být činy motivovány emocemi, které nejsou zcela zřejmé.

Jak jistě chápete, hra je více zaměřena na dívky, ale možná některé kluky bude zajímat jako oddechovka od vyhlazování nepřátel v balíčcích v nějaké střílečce.

Hratelnost ve hře je malá, v podstatě všechny akce spočívají v interakci s lidmi nebo věcmi na určitých místech. Děj je lineární, ale ne tak docela, odpovědi v dialozích stejně ovlivňují postoj ostatních k Alexovi do budoucna.

Jsou zde také další úkoly. Není jich mnoho, ale zpestří hru, pokud se náhle začnete nudit.

Life is Strange: True colors stažení zdarma na PC bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na Steam Trade Portal. Hra nemá vysokou cenu a pokud máte tyto hry rádi, pak si zaslouží pozornost.

Začněte hrát hned a strávte několik večerů ponořeni do příjemné atmosféry provinčního města!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more