Záložky

Život je feudální

Alternativní názvy: Život z feudálu

Life je feudální: počátky feudálního života.

Lze říci, že hra Život je v mnoha ohledech Feudální, podobná ostatním produktům pro více hráčů, ale stále má své vlastní jedinečné charakteristické rysy. Jedním z nich je, že hratelnost může pokračovat donekonečna, po mnoho let vyvíjet vlastní šedivý nebo samostatný statek.

Společnost Bitbox developer, která před několika lety prohlásila o svých plánech na svůj nápad, udělala tento akcent. Autoři chtěli představit hráčům zcela unikátní hračku, ve které je vše co nejblíže realitě. Volba tématu středověku může být také nazývána úspěšná. Právě toto období láká lidi svým komplikovaným způsobem života.

Reálnost feudalismu.

Hraní hry Život je feudální, pravděpodobně čekáte na některá privilegia v této třídě. Je však třeba poznamenat, že současná elita a středověká se liší od sebe, jako je léto a zima. Dnes vládnoucí třída ráda vydává rozkazy a čeká na jejich okamžité provedení. Za starých časů dosáhli dobra vlastní prací. Zpočátku nemáte absolutně nic a na určeném kusu neplodné půdy musíte pěstovat aktivní osídlení. Chtít jíst? Zapojte se do zemědělství. A všechny práce jsou promyšleny až k extrakci kamínků ze země, k orbě, k setí semen, zavlažování a kontrole škůdců, sklizně. Pak by se mělo zpracovat, zbavit se slámy a rozemlet na mouku. Poslední fází je pečení chleba. V důsledku toho budete potřebovat mlýn a pekárnu. Nezapomeňte na nástroje pro práci na zemi. Koneckonců potřebujete pluh a koně mohou pomoci urychlit práci na zemi. To vede k potřebě chovu skotu ak výstavbě kovárny, která by vytvořila nezbytné nástroje a války.

Výstavba domu se provádí na podobném systému. Vy jste vyzbrojeni sekerou, jděte k nejbližšímu lesnímu pásu a kácejte stromy, dokud dřevo nestačí na stavbu domu nebo jiné stavby. Z rudy nebo uhlí? Je čas vyzvednout krumpáč a jít do dolu. Chcete diverzifikovat nabídku tabulky? To vede k myšlence, že je čas přemýšlet o rozšíření ekonomiky. Postavte si útulky pro zvířata, zasejte více plodin, vybudujte další výrobní budovy. Jak vidíte, všechny starosti vyžadují pečlivou práci. Proto, aby potřebné množství desek v obchodě, a pak aktivovat funkci automatické výstavby nebude fungovat. Všude budete potřebovat vaši přímou účast a z toho přijde celý herní systém.

  • Zadejte cech

Více příležitostí

Chcete-li začít, musíte si stáhnout Život je feudální a prozkoumat možnosti herního prostoru.

  • Další zdroje
  • Výroba nástrojů a zbraní
  • Změnit různé dovednosti
  • Učení ve vojenských záležitostech
  • Ochrana domény
  • Rozšířit území
  • Vyhledání nových oblastí
  • Vytvořit další budovy

Vyberte si vlastní scénář akcí, které se zaměří na zlepšení osobního majetku nebo založení dohody pod vaším vedením. V procesu, kdy jste v životě, je Feudální hrát, můžete vést farmu, a když se stane nudným v uzavřeném prostoru, připojte se k cechu a váš život se výrazně změní. Ano, bude to mít určité riziko, ale bude to mnohem zajímavější.

Během hry Život je Feudální můžete vytvořit své vlastní oddíly pro ozbrojené potyčky se sousedy nebo se připojit k ostatním, abyste získali svůj podíl na zemi nebo jiný zisk během kampaní.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more