Záložky

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Alternativní názvy:

LEGO Star Wars Skywalker Saga je zábavná dobrodružná RPG hra. Čeká zde na vás výborná kvalita grafiky, dobrou práci odvedli vývojáři i na hlasovém herectví a hudebním doprovodu.

Hra osloví jak fanoušky vesmíru Star Wars, tak ty, kteří rádi sbírají konstruktéry Lego. Pokud máte rádi Star Wars a stavebnici, nemůžete si nechat ujít svou šanci zahrát si LEGO Star Wars The Skywalker Saga

Tato hra je jednou ze série her založených na filmech Star Wars.

Během hry na vás čeká spousta dobrodružství:

  • Navštivte všechna slavná místa ve vesmíru Star Wars
  • Upgradujte statistiky své postavy
  • Bojujte proti mnoha nepřátelům
  • Řídit vozidla
  • Staňte se vítězem v četných vesmírných bitvách

A to není úplný seznam všeho, co na vás ve hře čeká. Instalací hry ale určitě zjistíte všechna tajemství, která si pro vás vývojáři připravili.

Než budete pokračovat, vyberte znak:

  1. Jeden z rytířů Jedi
  2. mrchožroutů
  3. Hrdinové
  4. padouchů
  5. Lovci hlav

Nebo dokonce protokolární droid. Neexistují žádná omezení, všechny třídy jsou k dispozici.

Dále najdete fascinující herní příběh, kterého se přímo zúčastníte.

Jak již bylo zmíněno dříve, události ve hře do jisté míry opakují příběh vyprávěný ve filmech o tomto fantasy světě.

Neočekávejte však dokonalou shodu, existují některé charakteristické rysy.

Například ve hře je mnohem více vtipných situací, které vás dokážou rozesmát, i když vaše nálada nebyla příliš veselá, než jste se rozhodli věnovat hře.

Hra je návyková a chcete ve hře strávit více času. To, co se děje, nevadí, protože úkoly se neustále mění. V jednu chvíli vedete vesmírnou bitvu a o 10 minut později se proháníte pískem Tatooinu ve vysokorychlostním spídru.

Celkem můžete navštívit více než 20 planet, z nichž mnohé vám budou jistě připadat povědomé, pokud milujete tento vesmír.

Seznamte se se všemi obyvateli tohoto fantasy světa. Ze všech těchto setkání nebudete mít radost, protože kromě přátelských postav na vás bude číhat i mnoho padouchů. Dávejte si pozor na zrádné Hutty a bizarní poustevníky jménem Jawa. Celkem má hra více než 300 druhů postav, včetně legendárního Jedi jménem Obi-Wan Kenobi, což je jedna z nejpřesněji vystihujících atmosféru her Star Wars.

Dokončete úkoly, abyste získali více zkušeností nebo našli lepší vybavení. K poražení nepřátel budete určitě potřebovat dokonalé zvládnutí všech dovedností a ty nejmocnější zbraně a brnění, jaké jen v rozlehlosti hry najdete.

LEGO Star Wars The Skywalker Saga stažení zdarma na PC se bohužel nezdaří. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách. Často se hry této série podílejí na prodejích a následně je můžete získat do své sbírky za symbolické peníze.

Nainstalujte si hru hned teď a vraťte se do rozlohy slavného vesmíru Star Wars!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more