Záložky

Lego rvačky

Alternativní názvy:

Lego Brawls je zábavné RPG, jehož všechny předměty jsou postaveny z LEGO kostek. Barevná 3D grafika nenechá nikoho lhostejným a veselá hudba a kvalitní hlasové herectví rozveselí každého.

Hra je mnohem zajímavější než její protějšky. Existuje mnoho podobných her, ale použití Lega k vytvoření hratelných postav dělá tuto hru skutečně jedinečnou.

Na začátku vám ukážou, jak hrát tuto hru a naučí vás základy, pak už vše záleží na vás.

Na hráče čeká

moře zábavy:

  • Spousta herních míst s krásnou krajinou a zrádnými nepřáteli
  • Systém odměn a úspěchů, který hráče neustále zajímá
  • Srozumitelný a přitom neuvěřitelně pokročilý editor postav s více než 77 biliony kombinací
  • Komunikace s ostatními hráči

Hlavním vrcholem hry je samozřejmě Lego. Právě díky této funkci nejste při vytváření hlavního hrdiny omezeni ničím jiným než svou vlastní fantazií. Mnoho dní může být věnováno vytvoření dokonalého válečníka schopného porazit jakéhokoli nepřítele.

Většina postav je směšných a díky tomu je hra velmi zábavná. Klauni vyzbrojení čepelovými zbraněmi, kovbojové s kulomety, rytíři s bojovými kuřaty. Tady není nic nemožné.

Vyhrajte

výher v každé z mnoha herních lokací, od salónu na divokém západě až po břehy zálivu Barracuda. Během průchodu najdete nové fragmenty konstruktéra a další unikátní odměny.

Čím déle budete hrát, tím více příležitostí vám hra otevře.

Pokud vás nebaví hrát o samotě, nenechte se odradit. Pozvěte do hry přátele nebo najděte nové. Účastněte se společných soutěží a plňte společně mise. Bojujte s týmy jiných hráčů ve formátu 4v4. Nebo zjistěte, kdo z vás je cool tím, že na to připravíte battle royale styl. V tomto režimu bude každý sám za sebe a vítěz bude jen jeden.

Projekt je podobný kultovnímu Brawl Stars, ale zajímavější, protože je zde přítomno Lego!

Hra je multiplatformní a lze ji hrát na různých zařízeních. Právě tato funkce činí hru tak atraktivní pro miliony hráčů.

Některé herní režimy jsou dostupné i offline, většina ostatních bude vyžadovat připojení k internetu.

Hra

Lego Brawls bude hodně zábavná! V Lego hrách je tradičně mnoho vtipných scén, atmosféra je velmi pozitivní a ani prohra nezneklidňuje! Hlavní je hra samotná, ne výsledek!

Aktualizace jsou vydávány poměrně často a přinášejí nový obsah, ještě více konstruktorských prvků a nová umístění.

Lego Brawls ke stažení zdarma na PC, bohužel neexistuje žádná možnost. Hru si můžete zakoupit na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách. Pokud chcete získat kopii hry levněji, budete se muset obrnit trpělivostí a počkat si na výprodej.

Nainstalujte si hru a získejte neuvěřitelnou příležitost vdechnout život figurce Lego, kterou si sami postavíte!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more