Záložky

Římští legionáři

Alternativní názvy: Legioners

Browser on-line hra na hrdiny legionáři Ancient Rome vám nabízí možnost ponořit se do reality starém Římě, prožívat osud všech sporů římské legionáře, navštivte gladiátorských kůži a zúčastnit se bojů v aréně. Navzdory skutečnosti, že on-line hra římských legionářů on-line umístěn jako příležitostné zábavy, je zde vše potřebné pro plný rozvoj charakteru - všechny druhy příležitostí pro vyrovnání, jejich herní zákony, zábavnou atmosféru a herní mechaniky.

Jak napsat nám o vývojáři této hry je, jeho výkon byl úspěšně testován ve všech prohlížečích, takže Roman Legionáři, můžete hrát kdykoli vhodný pro prohlížeč. Pokud jde o požadavky na systém, pak můžeme říci pouze to, že standardní konfigurace počítače v kanceláři - je možnou alternativou, a pokud váš počítač má dobrý procesor a lepší Pentium typu VI, nebudete jen hrát legionáři starověkého Říma, a "letět" a pro tuto skutečnost.

Připojte se do hry legionáři starověkého Říma, jak by mělo být pro příležitostné publikum, jednoduché a okamžitě k dispozici na oficiálních internetových stránkách. K registraci budete potřebovat k návštěvě stránky a klikněte na "Sign Up Roman legionářů" přijít s přihlášením, vybrat pohlaví vaší postavy, zadejte adresu poštovní schránky a silné heslo. Po potvrzení, že legionáři starověkého Říma online registraci - je to opravdu vaše iniciativa a odkaz pro aktivaci vašeho účtu, můžete bezpečně jít na "chléb a hry pro."

Za prvé, "chléb" tobish, že vzhledem k tomu, co bude existovat vaše postava. Začátečníci začít hrát hry on-line legionáře starověkého Říma jako všední obyčejný člověk, který má duši téměř nic, ale velké ambice stát se legionář Říše. Pro začátek, samozřejmě, důležité zkušenosti. Kde mohu získat? Přejít na výcvikového tábora, tam
dokázat sami v aréně pro začátečníky, co budete a zkušenosti a odměny. Navíc, v případě, že školení bude úspěšná, budete automaticky ocitnete na čtvrté úrovni hry.

Další "chléb" Legionář, ale jeho vojenská kariéra, to vydělávat zlato. Nejprve dostanete peníze, za práci ve stájích - no, kdo řekl, že zbraně a brnění přijde snadné? V budoucnu budete moci vydělat více hodné způsoby, jako je ruční práce a úkoly. A pokud se na první pohled budete hrát hry on-line římských legionářů prakticky bezbranné a bez munice, pak jako čerpací můžete koupit vše, co potřebujete v obchodě nebo domu vzácných tisků - zbraně a brnění, a co by měli nosit císařské bojovník. Mimochodem, tam je obrovské množství z nich, ale můžete si dovolit jen to, co je k dispozici pro vaší úrovni. K tomuto stejné úrovni zvýšení, spusťte misí. V hospodě najdete NPC - charakter, z něhož získat první zaměstnání. Zde najdete trenéra, který může být užitečné pro koupi domácího mazlíčka.

Budete vyzváni k výběru ze čtyř zvířat: medvěd, pes, tygr bengálský a lvice. V budoucnu bude možné vstoupit do klanu nebo jednotlivých zvířat jiných druhů, budou mnohem silnější, než tito čtyři. No, tak daleko, a pet - dobrá ochrana před okolním světem, který je plný dravců, zvířat i lidský druh.

Legioners online hra také nabízí automatickou bitvu. Tobish, dle Vašich parametrů vybrali nepřítele, a bitva se odehrává bez vašeho přímého zapojení. A na konci, budete informováni o množství zkušeností a bonusy vydělal (v případě vítězství, samozřejmě).

Kromě toho, že legionáři starověkého Říma on-line hra, ve které můžete věnovat se profesi, čtyři z nich zde - Kovář pracovníků, bylinkář a kuchaře. K dispozici také rozvoj speciálních dovedností a ještě mnohem více, které mohou být charakterizovány velmi správné slovo "podívanou."

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more