Záložky

Legends Heroes

Alternativní názvy: Legends of Heroes

Chcete-li začít hrát hru Legends of Heroes on-line, musíte být registrován. Připojte se do hry Legend of Heroes se dostanete za méně než minutu. Skládá se z několika kroků:
1. Zadejte své přihlašovací údaje.
2. Uveďte e-mailovou adresu.
3. Přijmout smlouvu uživatelské jméno a pravidel o ochraně osobních údajů.
Po těchto třech krocích, Legends Heroes registrace je u konce.
Online hra LegendsofHeroes má velkou populaci, o které byste měli zvolit zástupce rasy:
• Lidé,
• elfové;
& bull , Highlanders,
• Sirény;
• skřetů;
• Spirits; [_1_ ] • Obyvatelé dungeonů,
• Démoni;
• Undead.

Před přehráváním v Legends of Heroes, musíte pochopit, jaké jsou výhody každého závodu.
Lidé jsou silné vojenští stratégové. Udělali zbraně a zbroje té nejvyšší kvality, který je schopen sesílat kouzla na své nepřátele. Lidé podílející se na chovu koní a gryfy.
Elfové žijí v lesích. Jejich klidný život v harmonii s přírodou je jejich štěstí - pro elfy nic není důležitější, než být strážci stálezelených lesů.
Highlanders raději žít odděleně od ostatních lidí. Tím, povaha Highlanders jsou velmi nepředvídatelné a naprosto jedinečný - některé mohou být velmi přátelský, jiní jsou neuvěřitelně divoký a krvežíznivý.

Velmi zábavné Legends of Heroes sirén - bažině tvory. Adaptace na život v bažinaté oblasti, jejich kůže pokrytá šupinami. Hlavní zbraň Sirény je jed, který způsobí, že nepřátelé nejen necitlivé, ale dokonce i smrt.
Orcs lidé zuřivý a velmi silné. Rodí se bojovníci. Orcs choval vysoké monstra: Thunderbird, vlky a další bytosti, které jim pomohou v boji.
Hra Legends of Heroes Online je naplněn velmi tajemný závod. Parfémy - nejtajemnější obyvatel Batei. Všichni duchové mají vlastnosti prvků - oheň, led, země a vzduch.
V temných podzemních jeskyních se usadil rezidenti dungeony. Nikdo neví, tyto syrové vězení lépe než jeho skutečných obyvatel.
Démoni našly sídlo v blízkosti sopky, protože oni jsou věční společníci ohně a tepla. Z jiných národů démony zejména zdůrazňuje hrubou červenohnědé kůže. Jejich hlavní zbraň - rohy a ostré drápy.

Legends of Heroes on-line obývá další závod, jehož původ je zahalen tajemstvím - nemrtvé. Mnozí říkají, že The Walking Dead - je mrtvé duše, nenechávejte tento svět nenávisti a pomsty.

Online hra Legend of Heroes mají vlastní dlouhou historii. Při vytváření, svět byl brankář - Nils, který vynaložil veškeré úsilí zdokonalování jeho vytvoření a vyhnat zlo.
Po celá staletí, se tvořil devět civilizace. Poslední byli duchové. Jejich prvky nebyly hmatatelná forma, takže Nils dal jim život a formu.
Sledování životy svých výtvorů, Nils začal všímat, že vytváření druh a světlo, vytváří se stal zahořklý a tma bič horní ruku nad nimi. Nils, ujistěte se, že svět sám je zlo, se stal Lord of Darkness.

Během panování Pána tmy Batei existence byl ohrožen proti němu byly tři bohové:
• Fiona bohyně života,
• Arumar - bůh válka,
• znepokojující - bůh moudrosti.

Válka mezi bohy a Pán temnoty trvala po celá staletí, a konečně, tmavý pán byl poražen. Nicméně, Lord of Darkness velitelů zahájila další drtivý úder - bohové byli vyčerpaní a spadl. Jejich duše se rozloží na fragmenty a rozptýlené.
Nyní Vana byla rozdělena do čtyř oblastí, ovládaných smrt, oheň, Doom a Immortal pána zla.

Spuštění hrát hry on-line Legends of Heroes, uvědomíte si, že všichni lidé jsou spojeni jen jednu myšlenku: shromáždit své síly a zničit všechny čtyři pány.
Přidejte Legends of Heroes - vaše šance ukázat všechny své síly a vojenské ložisko.
Legends of Heroes online hře na vás čeká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more