Záložky

Legends of Kingdom Rush

Alternativní názvy:

Legends of Kingdom Rush je další ze slavné série. Tentokrát ale v úplně jiném žánru. Tentokrát před vámi RPG s prvky tahové strategie. Grafika je vytvořena ve zjednodušeném, kresleném stylu tradičním pro tuto sérii her.

Když začnete hrát Legends of Kingdom Rush, budete cestovat fantasy světem zajatým temnými silami. Jako každý hrdina v podobné situaci budete muset zachránit obyvatele tohoto pohádkového království.

Děj není složitý a je prezentován ve formě komiksu, kterým musíte listovat a procházet kapitolu po kapitole.

Na globální mapě hry je několik míst, z nichž ne všechny jsou zpočátku otevřené. Část se otevře poté, co projdete těmi dostupnými.

Každé z míst vypráví svůj vlastní minipříběh a všechny tvoří společný příběh.

Hra má dvě úrovně obtížnosti, snadnou a normální. Rozdíl mezi nimi je velmi patrný. Pokud je v jednoduchém režimu vše snadné, pak se v obtížném budete muset namáhat. Ne o všem ve hře rozhoduje dovednost válečníků.

Kromě bitev na mapě jsou tu a tam textové miniquesty. Řešení závisí na řadě parametrů. Tím hlavním je složení vašeho týmu. Přítomnost určitých jednotek v četě může otevřít další možnosti pro překonávání překážek. Obsah kempingové tašky se také může hodit, použití předmětu, který potřebujete pro konkrétní úkol, pomáhá zaručit úspěšné dokončení úkolu. Položku lze použít pouze jednou. V ostatních případech bude úspěch záviset na hodu herní kostkou, stejně jako v deskových hrách.

Ve hře je 6 hrdinů, z nichž každý má své vlastní dovednosti. Kromě hlavního hrdiny je zde 12 druhů společníků, kteří ho mohou doprovázet.

Například

  • Mag
  • Archer
  • Palladin

a další, jejichž úplný seznam budete znát, až budete hrát Legends of Kingdom Rush.

Zvyšováním úrovně každé jednotky můžete zlepšit dovednosti jedinečné pro každou z nich. Správná kombinace dovedností výrazně zvyšuje šanci na výhru.

Pokud nemůžete projet žádnou z lokací, nebojte se, nic nenapravitelného se nestane. Hrdina zůstane naživu, ale průchod v této oblasti bude muset začít znovu.

Neexistuje žádné vybavení jako takové, ale získané zlato můžete použít k nákupu předmětů pro úkoly a užitečných věcí, jako je stan, který umožňuje všem členům týmu odpočívat v polních podmínkách a zotavit se.

Bojový režim je zde tahový s mřížkou šestiúhelníků, kterou mnozí znají. Před začátkem bitvy komunikujeme se soupeři a někdy jsou výsledky takové komunikace neočekávané.

Bojové pole je pokaždé generováno náhodně. Při plánování strategie pro aktuální bitvu můžete použít překážky. Někdy jsou na hřišti užitečné předměty, které můžete využít ve svůj prospěch. Například včas vyhodit do povětří sud se střelným prachem nebo donutit nepřítele, aby se přiblížil k dravé rostlině, která útočí na vše v jeho dosahu.

Legends of Kingdom Rush ke stažení zdarma na PC, bohužel neexistuje žádná cesta. Hru si můžete zakoupit za atraktivní cenu na portálu Steam nebo na oficiálních stránkách.

Pohádkové království čeká na svého zachránce! Začněte hrát hned teď a nenechte zlo vyhrát!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more