Záložky

Legenda: Legacy of draků

Alternativní názvy: Dwar, Dwar

Legenda: Legacy of draků online - je on-line role hra na bázi prohlížeče (MMORPG), vyrobený ve stylu fantasy. Každý se může dostat do hry, spojující jednu z válčících stran - nebo Magmars Lidé a ponořit se do zuřící bitvy.

Online RPG Legend: Legacy hry Dragons nevyžaduje žádnou instalaci klienta, který si můžete stáhnout přímo na stránkách hry (na hlavní stránce). Chcete-li pracovat správně, musí zákazník nainstalovat nejnovější verzi Flash Player. Pro instalaci budete potřebovat více, to by bylo na pevném disku byla nejméně 1,50 gigabajtů volného místa.

Chcete-li vstoupit do hry, budete muset Registrace Legenda: Legacy of draků: Existují dva způsoby, jak se zaregistrovat pomocí sociálních sítí a chatovat stránky.

Pokud máte zaregistrovaný účet do aplikace Pošta. ru, Facebook, Spolužáci, nebo kontakt, může být použita jako registrační místa: Klepněte na požadovanou ikonu jednoho ze sociálních sítí, které jsou uvedeny na domovské stránce a postupujte podle pokynů. Druhý způsob, jak se zaregistrovat: na domovské stránce, vyberte herní server, klikněte na tlačítko "Registrovat" na stránce, která se otevře, zadejte pole v registračním e-mailu a hesla. Poté přejděte na další stránku, zvolte lidi (na kterém budete hrát), jsou to lidé, nebo lidé Ogriya Khair. Po tom, vybrat si pohlaví charakteru, vyzvednout svůj vzhled a tvar, přiřaďte mu jméno (nebo přezdívku) a potvrďte souhlas hře. Vše o tomto zápisu ve hře Legenda: Legacy of draků končí. Může začít na Legenda: Legacy of draků hrát.

Chystáte se do hry, v návaznosti na výzvy, budete muset provést několik úkolů původně pomoci adaptovat se na hru a získat svůj první brnění.

Legenda: Legacy of Dragons na on-line hry má takové vlastnosti:

Každá postava má základní vlastnosti, je přežití, ochranu, intuice, Agility, síla, rychlost, standard bydlení, poškození a Valor. Také je k dispozici více Race:

Race Magmars - Feo bytosti na světě, kteří žijí na kontinentu Khair. Mají velkou fyzickou schopnost a silnou duchovní armádu zničující silou a vysokou disciplínu. Jsou stateční, vytrvalý a zoufalý;

Race People - lidé na celém světě Feo, kteří žijí na pevnině Ogry. Jsou obdařeni rozumem, rozumem a svobodnou vůlí, nejsou agresivní a bojovní, ale vzhledem k okolnostem se účastní válek. Mají velké množství znalostí a dovedností.

Každá rasa má své draka: na Magmars - Striagorn to, a lidi - to Erifarius.

Navíc, hra Legend: Dědictví Dragons Online je velké množství herních postav, jako jsou pravítka, průvodců, mudrci, jasnovidci, bojovníci, rytíři, Mercenaries a mnoho dalších jiných barevných znaků (existuje více než 20).

S přístupem k mazlíčka, který existuje 30 druhů, hrát hru Legenda: Dědictví Dragons Online bude zajímavé. Díky vašeho domácího mazlíčka, můžete získat výraznou podporu z jeho bitev s nepřáteli.

Ti, kteří chtějí získat herní peníze (zlato, stříbro a měď), ocení nepřeberné množství možností profesního rozvoje, jehož prostřednictvím můžete pracovat na sbírání byliny, kameny a kořist ryby nebo léčebné postupy ... s několika obchody, aukce a obchodu chatu dělá hru více vzrušující. A to není všechno, hrát online hry Legenda: Legacy of draků se pohybuje kolem nejrůznějších místech, které chrání mocné příšery.

K charakteru neváhal, pohybující se mezi jednotlivými místy, hrát Legenda: Legacy of draků můžete použít své vlastní koně, který může také pomoci v boji (pokud, samozřejmě, zvíře bude bojovat dovednosti). Některé jezdecké bojovníci bytí podléhá pouze do určité rasy, jiné lze zakoupit plněním misí.

S ohledem na specifika bojů, zde existuje mnoho různých technik a spec hrboly. Bojové schopnosti závisí na charakteru své třídy, vybavení, úroveň ... další podrobnosti o bojích lze nalézt v "učebnice nováček" na internetových stránkách, stejně jako mnohem více ...

Legenda: Legacy of registraci Dragons Online otevřou dveře všem v této báječné světě!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more