Záložky

Laysara: Summit Kingdom

Alternativní názvy:

Laysara Summit Kingdom je simulátor budování města s trochu neobvyklými úkoly. Grafika ve hře je někde uprostřed mezi realistickou a kreslenou postavou, ale vše vypadá neobyčejně krásně a detailně, pokud se přiblížíte dostatečně blízko. Postavy jsou namluvené realisticky, hudba je příjemná.

Hra má děj. U simulátorů budování města je to velmi neobvyklé.

Potřebujete postavit nové bydlení pro své lidi, kteří byli vyhnáni z nížin. Život v horách je velmi obtížný úkol, navíc nebezpečný kvůli neustálému nebezpečí lavin. Ale protože nížiny jsou obsazeny nepřátelskými kmeny, budete se muset ujmout úkolu obnovit království Lysar mezi vrcholky hor.

Vývojáři si naštěstí dali záležet na tom, abyste si před hraním Laysara Summit Kingdom prošli malým školením, bez kterého by nebylo snadné si na hru zvyknout.

Příště na vás čeká

těžkých výzev:

  • Najděte místo k farmě nebo se postarejte o jiné způsoby, jak zásobit obyvatelstvo jídlem
  • Postavte dostatek obytných budov pro bydlení obyvatel
  • Získejte zdroje na stavbu budov a výrobu všeho, co potřebujete
  • Nastavte obchod s jinými městy

Nebudete se nudit. Ve hře se neustále něco děje a ne vždy se vám to bude líbit, ale hraní tímto způsobem je jen zajímavější.

Hra je rozdělena na mise, během kterých budete muset stavět osady na různých horách. Každý z kopců má své vlastní charakteristiky, někde se dá sehnat jídlo jen lovem nebo rybařením v horských vodách. Na některých nebudou problémy s obživou, ale jiné zdroje bude možná nutné těžit v blízkosti ledovcové zóny.

Strategie přežití a rozvoje je v každém případě jiná. To, co fungovalo perfektně v předchozí osadě v této, může lidi přivést na pokraj smrti. Zároveň bude naopak snazší provádět jiné úkoly.

Kromě zřejmých úkolů přežití se pokuste co nejvíce ochránit osady před lavinami. Pro tyto účely bude nutné vysazovat na svazích lesy, jedná se o nejúčinnější prostředek ochrany před živly.

Vrcholem hry je, že poté, co se vám podaří vybavit osadu a přesunout se na další vrchol, budete moci mezi těmito městy navázat obchodní vztahy a tak doplnit chybějící zdroje tím, že se zbavíte přebytků.

Je to obtížnější, než to vypadá, protože pro úspěšný obchod je třeba stavět silnice mezi osadami, a když musí cesta obcházet neuvěřitelně strmé vrcholy, vzdálenost se výrazně zvětší. Obchodní karavany navíc riskují, že se zasypou sněhem.

Ve hře nejsou žádné bitvy ani válečníci, musíte bojovat výhradně s živly, které žijí v horách. Přestože nížiny obývají znepřátelené kmeny, které vyhnaly vaše lidi, je nemožné potkat nepřátele.

Laysara Summit Kingdom ke stažení zdarma na PC, bohužel nebude fungovat. Hru si můžete zakoupit na platformě Steam nebo na oficiálních stránkách.

Pomozte znovuzrozenému zničenému království Lysar a lidem, kteří ztratili své domovy, získat své domovy zpět! Začněte hrát hned teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more