Záložky

Lava Online

Alternativní názvy: Lava Živá

Jak se cítíte o fikci? Ale cestovat v čase? Pokud je pozitivní, ne kolem Lava online. Těsně předtím, než začnete vyplňovat na okraje stránky Lava Zaregistrovat on-line, ujistěte se, že je váš počítač vybaven následující:

• Rychlost procesoru alespoň 1. 5 Ghz;

• Paměť - 256 MB

• 3D videa 64 Mb;

• Operační systém Win2000/XP/Vista.

Připojte se do hry, prosím Lava vojenské design s "práh". Ve skutečnosti, budete požádáni, aby se rituál se dostat do ne tak vzdálené budoucnosti post-apokalyptickém světě. Passage Lava Online registrace fáze se skládá z následujících kroků:

1) Úvod login (jméno, pod kterým budete chodit a "mluvit" ve hře).

2) Heslo (od 6 do 16 znaků).

3) Určete platnou e-mailovou adresu a pohlaví.

4) Zadejte prosím kód z obrázku.

5) Seznámení a soulad s FAQ a podmínky použití.

Až po vás, samozřejmě, si můžete stáhnout hru klienta, jehož instalace se sníží zatížení vašeho internetového kanálu ... ale v případě, že spojení je silný, stačí stisknout tlačítko "Play" a odvážně se vrhá do vzrušující virtuální reality.

Začnete hrát hru Lava on se přestěhoval do osady nacházející se v severní části Afriky. Mimochodem, v-geografické provedení plně odpovídá reálné krajině afrického kontinentu. Jeho první zkušenost se vydělat přes porážce nepřátelských vojsk, nebo dokonce u potkanů. Neváhejte a urvat všechny, které budou padat z poražených nepřátel, protože tímto způsobem můžete sbírat spoustu hodnoty pro jejich dalšího prodeje.

Pokud se stalo, že právě začala hrát hry on-line Lava, jste již s cílem splnit některé úkoly, pak se budete muset najít znak, na který hlava visí vykřičník. To, že se zabývá distribucí pracovních míst, přináší mnoho zkušeností, které následně provede hráče se dostat ven z tohoto místa. Jen nespěchejte moc v této akci, jak zpět se nevrátil. Lepší je čerpadlo v původním místě nejméně do páté úrovně.

Jste silnější a přemůže nepřítele, tím více zkušeností nyní. Lava online hra vyznačuje bitev v reálném režimu, tak rozptylovat od boje se nedoporučuje o ničem. Mimochodem, můžete bojovat pouze mimo hranice města. Výběr zbraní je velmi rozmanitý: on-line hra Lava Nabízíme Vám pistole, samopaly, nože ... a dokonce i možnost boje beze zbraně. Věřte mi, že místní boje, prosím vás, i když - znalec a milovník těchto střelců. A pokud ne, co je důležitější, nezapomeňte věnovat pozornost na zdraví svého hrdiny. Nula znamená smrt.

Lava on-line hra se může pochlubit přítomnost dvou měn:

• africká - je používán denně v různých použití v domácnosti.

• Gold - lze zakoupit pouze za skutečné peníze. Používá se koupit in-game unikátní veshchichek. Ale to není, tak to brát s nadhledem: hrát Lava, tráví "krev", nemusíte mít, pokud to není možné.

Pár slov o příběhu. V červnu 2012 byla silná erupce sopky Yellowstone a následné uvolnění vysoce toxického popela nucené zemřít udušením desítek tisíc Američanů. Pak přišlo chladné počasí (což vedlo k celkovému poklesu zemědělství), a hrozba vyhynutí z hladu předstihla obyvatele Země. Proto Lava Online hrát, budete mít v Africe, která má podmínky, které propůjčit příležitost nezaniká lidskou rasu a vy - jeden z vyvolených, kteří zde padl. Pouze zde - v nelítostném světě poštou - apokalypsa - pro přežití muset bojovat o nic méně násilně.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more