Záložky

Poslední pevnost: Podzemí

Alternativní názvy:

Last Fortress: Underground je všestranná strategická hra pro mobilní zařízení. Grafika je zde dobrá, její kvalita závisí mimo jiné na výkonu zařízení, na kterém hrajete. Hlasové herectví je provedeno kvalitativně, hudební výběr je docela zajímavý.

Hra má příběh.

Zemí se přehnala apokalypsa, která proměnila většinu populace v zombie. Za nedobytnými zdmi hradu zůstala jen malá skupina přeživších. Ale ukázalo se, že tento úkryt byl dočasný. Po pádu hradu bylo celé jeho obyvatelstvo rozděleno do několika malých skupin, z nichž každá šla svou vlastní cestou.

Budete vést jednu z těchto skupin. Vaši lidé mají štěstí, v poušti, kam vás zahnali krvežízniví zombie, byla objevena podivná podzemní stavba.

Vaším úkolem je proměnit toto místo v nový domov a poskytnout obyvatelstvu potřebné věci a zásoby.

Ve hře na vás čeká spousta problémů:

  • Dbejte na ochranu základny
  • Rozšířit oblast a vybavit nové prostory
  • Posílejte malé skupiny k doplnění zásob
  • Bojujte s ostatními hráči o zdroje a utvářejte spojenectví s přáteli

Toto není vše, co musíte udělat, když hrajete Last Fortress: Underground.

Hlavním problémem je udržení rovnováhy. Nestavte více místností, než potřebujete, protože to ubírá zdroje, které by mohly být použity na něco užitečného. Nezapomeňte na včasné rozšíření plochy, pokud je to opravdu nutné.

Volením můžete získat cenné zdroje, včetně nových zbraní a užitečných artefaktů. Čím dále se jednotka vzdálí od úkrytu, tím cennější může být kořist. Pamatujte, že každou minutu, kdy je oddíl venku, hrozí napadení nepřáteli, a čím dále se oddíl dostane, tím větší riziko.

Nové technologie vám umožní vytvářet pokročilejší výrobní zařízení, zbraně a vybavení pro vaše lidi.

Abyste zajistili bezpečnost obyvatel, vytvořte obranné linie a ujistěte se, že dostatečný počet vojáků hlídá vchod. Na vaši pevnost mohou zaútočit jak zombie, tak obyvatelé jiných úkrytů, aby získali vše, co má hodnotu.

Pro sezónní prázdniny vydávají vývojáři aktualizace se zajímavými soutěžemi, ve kterých můžete vyhrát jedinečné předměty.

V obchodě ve hře bude možnost koupit si spoustu užitečných předmětů. O státních svátcích jsou slevy. Sortiment je pravidelně aktualizován. Za nákupy můžete platit jak měnou ve hře, tak skutečnými penězi.

Je možné komunikovat s ostatními hráči a vytvářet aliance. Pozvěte své přátele do hry nebo najděte nové přátele mezi hráči z celého světa.

Snažte se nezmeškat ani den, dokončete denní a týdenní úkoly a získejte štědré ceny a dárky.

Last Fortress: Underground ke stažení zdarma na Android můžete sledovat odkaz na této stránce.

Nainstalujte si hru hned teď a vytvořte nedobytnou podzemní pevnost, kde budou vaši lidé v bezpečí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more