Záložky

Lagoonia

Alternativní názvy: Lagunary

Lagoonia on-line - neobvyklé browser hra. Tato simulace života na vzdáleném ostrově, který dosud nebyl dotkl rukou civilizace a kde budete muset jít celou cestu lidského vývoje od prvních požárů vytvořit zábavní impérium.

Bohužel nejsou k dispozici žádné ruská verze hry. Ale to není omezení, ale pouze možnost, protože on-line hra lagoonia vám dává možnost dozvědět se nějaké snadné a zábavné angličtinu a získat užitečné dovednosti. Protože teď, pokud jdete na pustém ostrově a můžete snadno najít cizince společnou řeč a být schopen spřátelit se s nimi.

Připojte se do hry lagoonia poměrně komplikovaný: musíte zadat své uživatelské jméno, zvolte si heslo a zadejte poštovní adresu. Žádné očekávání dopisy potvrdit registrační lagoonia nevyžaduje své hráče a můžete okamžitě ponořit do nádherného světa na tropickém ostrově. V registraci lagoonia je vyroben tak, že nemusíte trávit spoustu času vyplňováním různých formulářů a můžete velmi rychle začít bojovat o své místo pod tropickým sluncem.

Pak se musíte rozhodnout, jak to bude vypadat náš charakter. Můžete si vybrat pohlaví, účes, barvu vlasů a pleti. To vám umožní vytvořit obraz o charakteru nejvíce podobné vlastní, nebo snad podobná některé ze slavných herců nebo sportovců.

Takže, vaše letadlo havaruje na tropických ostrovech a předtím, než si dát několik cílů: k dosažení pobřeží, kde jste se dostali k pochopení, hledání dalších přeživších najít to, co úkryt před počasím a různých nebezpečí číhá na vás v neznámém ostrově. A najít něco dobrého, taky by se zastavit, protože hodina je už pozdě a žaludek rachotí s odkazem na jejich potřeby. Je žádoucí, aby k sobě, aby se stal večeře různé predátory. Pokud se náhle tam. Zde se samozřejmě pomůže oheň - to může vařit a jíst volně žijících živočichů a bude strašit. Lagoonia on-line hra, ve které člověk potřebuje, aby znovu prokázal svou převahu nad ostatními druhy a přírodě obecně.

Lagoonia on-line hra má některé závažné rozdíly od ostatních herních projektů. Například Zajímavostí hry je její klidný pozemek. Přežití v novém místě bude očekávat, že vás ke spolupráci a vzájemné pomoci s ostatními, kteří přežili a hráči, ne krvavé zničení jak se to děje ve většině her. Ale neberte to snadné. Klidné přežití vyžaduje úsilí.

Online hra lagoonia má své vlastní finanční charakteristiky. Hlavní měnou hry je klenot. Můžete získat jejich plněním různých úkolů v průběhu hry. Důležité ukazatele vaší postavy jsou zdraví a energie - pro ně by měl vždy následovat, protože bude záviset na efektivitě své práce.

Spuštění hrát hry on-line lagoonia, že by pochopit hru, poprvé budete muset postupovat podle pokynů. To vám pomůže pochopit základy hry, naučit se dobře a pak hrát lagoonia zelené začátečník se obrátit na skutečné guru neobydlených ostrovů, které mohou přežít v každé situaci. Postupem času, než si otevřít obrovské vyhlídky na soustružení náměty ostrova, plné obtíží a nebezpečí v reálném turistického ráje. Vytvoření sítě zábavu a pobavení. Tak, jednou při leteckém neštěstí, se vám podařilo nejen přežít v drsných podmínkách, ale také vyšplhat až na vrchol finančního světa.

Kam na dovolenou daleko, a už tak touží se dostat do moře, byla zbořena na pláži pod tropickým sluncem a pak začít hrát hru on-line lagoonia je nejlepší z dostupných možností pro vás problém vyřešit. V lagoonia hře bude zajímavé pro všechny děti i dospělé, a dokonce i prarodiče.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more