Záložky

Lady Popular

Alternativní názvy: Lady Popular

Lady Oblíbené on-line - browser hra pro dívky, které vtáhne do něžného pohlaví ve světlé světě módy. Budete vytvářet nejen ženu, která, podle vašeho názoru, splňuje standardy krásy, ale může také zdůrazňují svou individualitu, jeho jedinečný styl pomocí převleků, možnosti, které hra Lady Oblíbené dává Nesčetné množství. Tisíce kombinací obou světlých a teplých krásné šaty, vám umožní vybrat si přesně to, co vám nejvíce chutnají. Ohodnoťte vaši schopnost se oblékat a být pravda, žena bude moci s ostatními hráči v pravidelných soutěžích, které se účastní v každém sebeúcty dáma. V tomto virtuálním světě, můžete si být ten, kdo chtějí být, a v každodenním životě. Obrovské množství detailů z herního světa umožní obklopují moderní dáma se všemi potřebnými věcmi, dávat pocit komfortu. Šatní skříň, korespondující s nejnovějšími styly, všechny druhy příslušenství, originální pouzdro s originálním interiérem, kosmetiky od výrobců a dokonce i možnost mít domácí zvíře - to vše a ještě mnohem víc je vám k dispozici, pokud se rozhodnete hrát pouze v Lady [ _1_] Oblíbené .

Živé projektu k dispozici pro každého. Po systémové požadavky pro hru, že jsou různé skromnost. Nemusíte porovnávat počítač dlouhého seznamu příslušných parametrů, pak stáhnout a opravit něco. Standardní prohlížeč, vysokorychlostní internet - a ve hře! Lady Oblíbené Registrace trvá jen velmi málo času. Zde je třeba zadat přezdívku, e-mailovou adresu a zprávu přijít s heslem. Nezapomeňte, že zápis do hry Lady Oblíbené znamená souhlas s pravidly. Můžete si přečíst na oficiálních stránkách.

S tím, co začíná nováčci žena? Předtím, než se stanete skutečně fascinující zejména bude muset jít po zlém pokusů a omylů. Koneckonců, být na vrcholu, známý pro svou vynikající chuť a být schopen správně sledovat jejich vzhled - je umění. Nicméně, to je možné pro každou dívku pouze z toho důvodu, že touha po kráse na vlastní povaze něžnému pohlaví roztomilé. Máte všechny šance stát se nejpopulárnější dáma v budoucnosti! Nicméně, toto vše se nakonec. Také mají začít v malém, a to vytvoření exteriéru. Nastavte barvu kůže a očí, vlasů a postavu. Máte právo objevit se v obraze, které podle vašeho názoru, bude neustále ohromí ostatním s jejich výstřednosti.

Takže, jste se stal vězněm mimořádné světě, co bude dál? Možná budete lovit jít na nákupy, navštívit fitness kluby, tančí na diskotéce, podívejte se na salonu krásy? Samozřejmě! Ale moje smůla, všechno, co je nutné a bez financí je jen tak nebudete. A pokud vaše žena potřebuje stabilitu a schopnost nóbl životní styl, měli byste získat práci. Co, obraťte se na úřad práce, a získat všechny potřebné informace o dostupných kurzech, což je nemožné, aniž by se naučit profesi. Zde vám vyprávět o vyhlídky na zaměstnání. Takže si můžete udělat správné rozhodnutí a dělat druh činností, které přinese kromě zisku a potěšení. Mimochodem, kdy a jak jít do práce, bude řešit sami. Můžete pracovat od 30 minut až 8 hodin denně. Dávejte pozor, aby to přehánět svou krásu, ale ne sedět, pokud můžete trávit čas s výhodami. Tam, kde se usadili - na hodinu. A peníze, které jste po pracovní době budou moci utratit, jak je libo. Kromě práce zisk může být další způsob, jak vyhrát jednu z mnoha mini-her. Proč ne zkusit své štěstí. A současně zvýšit míru inteligence?

Začal hrát hru Lady Oblíbené , si můžete prohlédnout všechny umístění virtuálního města. Nabízíme nákupní centra a prodejny s nábytkem, kde si můžete koupit vše, co potřebujete, park pro pěší turistiku a sport, fitness centrum pro zapůjčení štíhlou postavu, knihovna, kde ticho čítárně budete mít nejen klid, ale i nové poznatky, a to i zlepšit své vlastní dovednosti. Kromě toho budete mít možnost navštívit zverimexu a koupit si domácího mazlíčka, který se nakonec naučí nejrůznější triky, navštívit kliniku v případě potřeby (např. kosmetické chirurgie, nebo klást otázky terapeuta), tanec z duše diskotéky, okamžitě seznámit s novými lidmi , aby kamarády nebo jen flirtovat. A hra je uctíván všechny ženy takové krásy. Pokud dovolí zdroje, odvážně jít do kadeřnictví, vizážisté, nebo opalování kabiny. Experiment na zdraví a nechte své elegance a péče dává důvěru ve vlastní schopnosti! Mimochodem, i tetování může být provedeno, pokud máte touhu objevit. Určených k tomuto účelu tetovacího studia. To vše je lákavé, ne? Nedávejte off a start Lady Oblíbené hrát teď! Bavte se všemi srdci co do činění s vzrušující hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more