Záložky

Bludiště

Alternativní názvy: Labirint

Labyrint - on-line hra, na jehož území byl napaden cizí agresora. Přesto se podařilo obsahovat invaze, ale postupem času nepřátelé získávají sílu a moc, a oni brzy bude připraven nalézt nové drtivý úder. Tento svět potřebuje vaši pomoc! Vítejte na bludiště on-line!

Pokud chcete začít hrát online hry bludiště, musíte provést závaznou podmínku: Registrace bludiště. Registrace probíhá ve hře Labyrinth ne zcela standardním způsobem. Jakmile jdete na oficiálních stránkách, klikněte na Play řádku. Budete vyzváni k vytvoření znaku: zvolit si pohlaví a jméno. Dohodnout se se standardními pravidly, dostanete se do okna, kde bude podroben tréninkový bitvu jako důkaz, že můžete přežít v tomto světě. Za to, že máte přístup do testovací zóny.

Online hra Labyrint - to je první hardtuned on-line hra, kde vaším úkolem je najít vůdce nepřítele a zničit ho. Na své cestě budou stát dvě překážky: přesně stejně jako ty, kdo hledají slávu a obrovské nepřátelské armády mutantů. Ve snaze o hlavní cenu ostatní hráči se zastaví, abyste splnili úkol, protože všichni soupeří o titul nejlepšího hráče. Snažte se být rychlejší a chytřejší než vaši soupeři!

Play Labyrint šíleně zábavné! Poté, co v tomto světě, můžete buď ponechat vítěze či poraženého, ​​ale bez ohledu na výsledek, čas strávený ve hře, vám dá potěšení.

Bludiště hrát hračkou. Správa tady je jednoduché a pohodlné, což značně zjednodušuje proces hry a umožní vám soustředit se na svůj hlavní úkol.

Bludiště online hra je zdarma. Vývoj postavy je naučit se dovednosti. To není povinné, ale aplikace těchto dovedností v boji zvyšuje vaše šance na výhru.

Pohyb ve hře bude disk používat. Ukládá také položky, které jste nalezli v bitvě. Stěhování znak lze provádět pouze na disku, takže bez ní v žádném případě. Takový způsob pohybu chrání před mutagen, který je v půdě kontaminované půdy, protože se dotýká země, někdo začne mutovat.

V klidné oblasti ve městě, můžete si odpočinout od náročných bitvách a náplň kazety. Prodej trofeje a zařízení lze zakoupit v obchoďáku. Proveďte potřebné přípravy, nebo zlepšení stávající položky mohou být v Workshop. Stalo se, že všechny úkoly tradičně obdržíte na Steakhouse. K dispozici bude také slavit Získaná ocenění. A s pomocí portálu, můžete se přesunout do jiné oblasti.

Může se stát, že jste spočítali okraj svých patronů v bitvě, a to pozemky, které vybrali. V tomto případě není žádný problém - na začátku každé úrovně je kontejner, který bude automaticky doplnit munici. Jediná nevýhoda je, že kazety bude nekvalitní. Nicméně, v kritickém okamžiku, kdy je to lepší než nic.

Pokud provést jednu ze tří úkolů, které jsou automaticky přidělena na výjezdu z portálu, chůzi bojovou úroveň. Nedělejte si starosti: pokud jste obeznámeni s úkolem, bude časovač nespustí umístění. V bitvě, může vaše postava nastavit záznam procházející úroveň, a navíc získáte vysoce kvalitní vybavení a zdroje potřebné k lepším věcem. Dělat práci, bude postava obdrží peníze vydělané na trofeje a zkušeností.

Všechny boje ve hře odehrává v reálném čase. Za účelem dosažení určitých cílů, můžete se spojit své síly s ostatními hráči, vyjednávání vzájemná. Objekty nalezené zbraně, artefakty, střelivo a složky mohou být prodány v dražbě, nebo je sdílet s ostatními hráči.

Pro záměrně hrát hry on-line bludiště nezbytnou taktiku. Rozvíjejte své taktiky, můžete snadno provádět úkoly a mise a bojovat proti monstra.

Pěkná věc, o této hře je faktor, který neexistuje nějaký daný rámec pohybu - můžete se volně pohybovat na úrovni. Kromě toho, hlavní cenu přehrávač - jackpot - neustále zvyšuje. Rychle průchod Labyrint registru a připojte se k nám!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more