Záložky

Left 4 Dead

Alternativní názvy: Left 4 Dead

Hře Left 4 Dead je multiplayerová počítačová hra. Tato hra je navržena ve stylu střelce a akcí, které se konají v ní v první osobě.

Základem pro akční hry je boj přeživších proti hordám infikovaných lidí.

Stáhnout Left 4 Dead Can pouze pro dospělé hráče. Pro nezletilé uživatele získat přístup ke hře je uzavřen.

Video Left 4 Dead lze nalézt na oficiálních stránkách hry, nebo na youtube. Ve video odhaluje podstatu hry, postavy jsou prezentovány a další informace o hře.

Hra Left 4 Dead PC můžete hrát v režimu pro více hráčů a jednoho hráče a co-op.

  1. Režimu Co-op. V tomto režimu, příkaz představoval kolem hry, tento režim je také šéf. Účelem režimu spolupráce - předat jednu z týmu kampaně několika (4) hráčů. Váš tým může bojovat jeden až čtyři osoby. Hráči, kteří jsou chybějící ve hře, zamenivayutsya roboty, které jsou řízeny počítačem. Nicméně, během hry se můžete připojit na lidské soupeře. Pokud potřebujete, aby krátce zastavit hru, není nutné opustit hru nebo požádat ostatní hráče čekat. Můžete převést správu svého hrdiny bot, bez obav, že jeho místo bude někdo jiný. Kromě toho, je řízení předáno bot automaticky, pokud jsou v rámci 25 sekund stojí stále.
  2. Single režim. Toto je režim, v němž ostatní přeživší hráči řízen počítačem. Boti (počítačové hráči) následovat, střílet přes nakažených lidí, zachránit, pomáhat a léčit ostatní hráče Survivors, ale nemůže otevřít dveře přístřešky, aktivujte "paniky události" a příčinu Hordy, a použít vrhací zbraň, protože strategické zásoby. Také oni nemohou použít taktické schopnosti. Ve skutečnosti, tento režim je kompletní prototyp režimu spolupráce s jedním rozdílem - to můžete hrát pouze jeden, nikdo jiný se bude moci k vám připojit. Po smrti svého charakteru hra končí. Nejlepší je začít se zaváděním Left 4 Dead z tohoto režimu.

Ve hře Left 4 Dead hrát hlavní postavu budete. Samotné znaky jsou rozděleny na Survivors a Infected. Těch, kteří přežili patří:

1. William Overbeck je starý veterán z války ve Vietnamu. Je to zkušený voják. Najednou sloužil v US Army speciálu.

2. Francis je cílevědomý a biker, který je plně pokryta tetování. Nenávidí téměř vše.

3. Zoe je nejvíce atraktivní dívka ve hře. Ona je dcera bohatého muže. To může být přístup na nejvyšší úrovni se střelnou zbraní.

4. Luis je juniorský systémový analytik oddělení. Tento znak se chystá do důchodu poté, co virus objevil.

Infected - jsou lidé, kteří podlehli viru.

Ve hře Left 4 Dead zbraně rozdělit do několika typů:

  1. Methyl zbraň.
  2. Střelné zbraně.

Každá postava zvolí druh zbraně, která miluje nejvíce.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more