Záložky

Světový pohár

Alternativní názvy: Světový pohár

World Cup on-line - je multiplayerová browser hra v žánru "Football Manager", ve kterém hráč působí jako majitel fotbalového klubu, jednoho z 16 profesionálních fotbalových lig.

World Cup on-line hra nemusí nainstalovat herní klient, a je přístupný z libovolného prohlížeče. Chcete-li spustit hru, budete muset Registrace Světový pohár: Zde můžete vstoupit do hry s pomocí sociálních sítí, jako je například, Mail. ru, Facebook, Spolužáci, VK (pokud existuje registrovaná účet v jedné z nich), nebo přímo z webu prostřednictvím registračního formuláře (v poli datového typu e-mail a heslo, potvrďte podmínky Pravidel hry a stiskněte tlačítko "Registrovat"). Registrace v této fázi ve hře World Cup končí, a pak vytvořit nastavení hry: V novém okně, které se objeví, zadejte uživatelské jméno do příslušných polí (nick) Název budoucnosti klubu, vyberte národní lize 16 zemích, a klikněte na tlačítko "Další". Za to, že v další obrazovce bude požádán, aby se podrobil školení na hru (je vhodné vzít! ) Nebo opustit ji. No, teď si můžete vyzkoušet hrát hry on-line World Cup.

Hlavním cílem této hry je koupit a trénink hráče, stejně jako vybrat ty optimální herní taktiku a rozvíjet infrastrukturu klubu. Kromě toho, budete muset zapojit více mladých hráčů z jejich vlastního vzdělávání, a podílet se na různých národních turnajích.

Hlavním cílem této hry - vytvořit nejúspěšnější fotbalový klub v tomto projektu.
První vítězství ve hrách, bude tým obdrží první úrovně. Dosažení druhé úrovně, tým automaticky podán v šampionátu vybrané země (v této fázi, že by bylo odsunuto). Dosažení nové úrovně, můžete jít nahoru divizi, kde budou nové budovy bude k dispozici infrastrukturu klubu, a další zajímavé turnaje. Chcete-li přejít na každé nové úrovni, musíte získat určité množství zkušeností, který je uveden na účast ve hrách (vítěz - 3 body za remízu - 1 bod).

Každý hráč má svou vlastní pozici ve hře, a každá položka má své vlastní charakteristiky. Zde jsou hlavní charakteristiky hráčů v projektu on-line hry World Cup
- Brankář (rychlost, obratnost, reakční)
- Defender (rychlost, přičemž míč, osobní péče, ovládání míče, přesné převodovky)
- Záložník a vpřed (rychlost, ovládání míče, přesné údery, elektrické údery, přesné převodovky).
, Po každém zápase charakteristiky hráčů se mění, a jejich výkonnostní úroveň závisí na různých podmínkách, jako je například úroveň trenéra a koučování týmů, důležitost utkání, a tak atd.

Velmi důležitou roli hrají jednotliví hráči na výkonu
Talent - vyšší hráč talent, tím rychleji se vyvíjí.
P.. připravenost - zjistit, jak hráč je připraven na zápas.
Morálka - čím vyšší index, tím jistější hráč cítí na poli.

Každý hráč má stanovený plat, který se mění v závislosti na zkušenosti a dovednosti (vyšší třída, tím větší plat).
Hrát hru World Cup on-line může být účast v různých přátelských zápasů a turnajů, zajišťování jeho tým nejvhodnější styl: Rychlá hra mimochodem, obvykle hraje v průchodu nebo driblování.

World Cup online hra umožňuje pro všechny hráče týmu určit stav: Nechte tým, dát do prodeje nebo Odmítnout.

Play World Cup bude zajímavé pro všechny, kteří nejsou lhostejní k fotbalu. Pokud někdo máte nějaké otázky ohledně této hry, k dispozici zákaznická podpora je vždy potřeboval pomoc. V tomto přehledu jsme se ne všechny funkce tohoto herního projektu, protože je dostatečně velký a funkční. A díky přístupnou a srozumitelnou informační obsah, mohou hodně naučit v průběhu hry.

Chcete-li hrát ve Světovém poháru, nepotřebují mnoho, jen touhu, touhu dosáhnout svých cílů, a samozřejmě, na mistrovství světa on-line registrace!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more