Záložky

Crystal Eternity

Alternativní názvy: Kristall Vechnosti

Crystal věčnost on-line - je zdarma MMORPG on-line browser hra, kde děním ve světě, ve kterém byl velký artefakt - Crystal Eternity propůjčený z antických bohů. Ale staletí civilizace, žijící v tomto světě, šel do poklesu kvůli touze po moci, chamtivosti a závisti, a pak bohové rozdělit do několika zlomků křišťálu a rozptýlené po celém světě ...
... Musíte vědět, kde Tyto fragmenty, a jak je shromáždil. Ale dříve, než si projít Crystal věčnost on-line registraci, budete mít na hlavní stránce hry budou vyzváni, aby vyzkoušet demo bitvu, aby pochopili, že se máte zájem, nebo ne.

Tak, po zkušební demo bitevním poli, pokud jste se rozhodli, že jste hodni toho, co otestovat své schopnosti v online hru Crystal věčnosti, zadejte registrační e-mailovou pole a heslo. Na tomto Datum Crystal věčnost bude po všem.
Dále budete vyzváni k výběru jednoho ze dvou stavů: Severní aliance nebo Empire jižních ostrovů, které byly kdysi jednotní a přátelské lidi říkají - Empire of Light.

Po výběru státu, můžete si vybrat znak třídy: může to být začátečník nebo Recruit.
Crystal věčnost on-line hra, vaše postava nabízí celou řadu profesí: sběratel, Alchemist, Prospector, Klenotnictví, rukopis, Rybář, doktor a Executioner. Ale mějte na paměti, že lékař a jednatel vzájemně vylučují (tj. pokud jste zvolili povolání lékaře, že on byl kat nemůže být a naopak). Díky profese, vaše postava může zvýšit jejich úroveň dovedností.

Zahrajte si hru on-line Crystal věčnost, v bitvách s nepřítelem, vaše postava získá slávu, která je dosažení požadované částky budou automaticky vyměněny za řadách. Tyto hodnosti, aby vaše postava schopnost koupit speciální armáda ukládá unikátních předmětů (zařízení).

Ve hře Crystal věčnosti on-line, vaše postava má možnost zlepšit výkonnost svých věcí. Tato funkce se nazývá - ostření. Navrhuji, aby dále prozkoumala možnosti této funkce: ano, "brousit" si můžete obléknout jakoukoliv část vybavení, výjimku - bojové zóny a bojové batohy. Ostření se zvýší o určitou částku jedné položky Statistiky: vytrvalost, sílu, obratnost, inteligence, vůle, moudrost, nebo morálka. Hodnota, kterou pro zlepšení výkonu závisí na objektu, který byl použit pro ostření. Jaké specifické vlastnosti zaostření, náhodně vybraných z dostupných funkcí na věci.

Typy položek, které mohou být použity, aby se "zostření": čepel mast impregnace energie, energie krystalů filigránové posílení, výztužné runami symbol a Universal Energy zesilovač.

Zahrajte si hru on-line Crystal věčnost, můžete čerpat svou postavu prostřednictvím účasti v triviálních úkolů a podílet se na lovu pro monstra / zvířata. Jako bonus, bude váš hrdina získat zkušenosti, pověst bodů, stejně jako peníze a užitečné předměty.

V této hře, vaše postava má možnost zahrát si svatbu s jeho vyvolených. Po svatebním obřadu, bude správce Svatební Místo, váš hrdina a jeho snoubenka moci využívat bonusové snubní prsteny.

Play Crystal věčnost může být jednotní v klanech a podílet se na masivní bitvy s monstry ve speciálních případech, stejně jako v globálním PvP bitev.
Pokud tohle všechno bavit a jste připraveni na báječné dobrodružství, požádala o registraci na hru Crystal věčnosti.
V Crystal věčnost hra bude zajímavé pro každého!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more