Záložky

KONEC SVĚTA

Alternativní názvy: KONEC SVĚTA

Edge of the World on-line - je bezplatný role-hrát RPG herní klient, který je vyroben ve stylu spadu. Tato hra vás zavede do 2061, v postapokalipsichesky světě, kde se budete muset postavit různé mutanty pro přežití přežívajících ostrovů.

Chcete-li vstoupit do hry, budete vyzváni k okraji světa rejstříku. Ten samý okraj světa on-line registrace není složité: po instalaci hry klienta, zadejte uživatelské jméno, heslo a e-mail. Poté si vyberete pro váš charakter třídy, a učinit z něj obraz (vzhled). Mezi třídami v konec světa on-line hry se vás zeptá na výběr následující možnosti: Fighter, Rogue, Hunter, Shaman, Atlanta, a Dr. Tech. Každá třída má své vlastní charakteristiky: Síla, Obratnost, Ústava, vnímání a mentalita. Počáteční body jsou rozděleny pro každou třídu jinak. Kromě charakteristik, každá třída v on-line hry Edge of the World, existují společné a jedinečné dovednosti (jako je v této hře hodně, teď nebudeme seznam je, poznat je a budete moci přímo ofsayte vstup do hry). Kromě toho, každá postava má více základních parametrů: úroveň zdraví, úroveň fyzické energie a úroveň mentální energie.

Hra Edge of the World má široký výběr zbraní, tady: Kontakt zbraně, Cold Steel, Házení zbraně, biologické zbraně, pasti, pistole, brokovnice a kuše (je třeba poznamenat, že kazety ve hře jsou poměrně vzácné a jsou drahé, alternativy mohou být ocelové kuličky z ložiska.)

Kromě zbraní, tato hra má velmi širokou škálu zařízení v rozmezí od brýlí a helmy, a končící boty a tenisky ... (podívejte se na ofsayte jako opravdu velmi velký výběr).

Nyní o hry: před jejich herních využije, uvidíte zábavný film o historii místní Papuans zajetí, po kterém se setkáte s jeho první "učitel-hledání dárce", který vám řekne, co je třeba udělat.

Vaše první místo v okraji světa on-line hra bude Bay, který byl ovládán šéf (on vám řekne, jíst, budete věnovat s místními zákony, aby pracovní úkol, a pokud je to nutné - úvěr), zde si můžete koupit, nebo prodávat věci, léčit, předat do skladu a cenné předměty, které atd. Ve hře, s výjimkou zálivu, jsou zde i místa, jako jsou Kimer Tau Fortshtad, základní Volkov a Sisyfos. Po rozhovoru s NPC v zátoce, můžete si je ucházet se o práci (v podobě questů). Také questy questy od NPC mohou najít užitečné informace, jakož i na výměnu zboží.

Hrát hru okraji světa on-line herních místech v určité rychlosti a frekvenci budou různé předměty (různé předměty spadnout s různými pravděpodobnostmi), jejich uspořádání, budou spadat do inventáře. Díky rozebrat a sestavit tyto položky, můžete vytvořit nové položky (montáž možná s potřebnými předměty a recepty).

Play Edge of the World, se setkáte s mnoha unikátními a nebezpečných příšer, které jsou náhodně generovány v závislosti na umístění, typ a vzdálenost od ostrovní vesnice. Udržovat komunikaci s těmito bytostmi a obchodní jednání nelze jednoduše zničit, a v případě, že porazí je v bitvě, budete moci vyzvednout jejich trofeje. Přítomnost monstra v této hře je poměrně velká a pestrá: Brooks, Pigbul, Teradog, Aori, Aodra, Heliczer, Helitsid, Rader Mezoid, fanatik a Anchor (každý z nich je jedinečný svým vlastním způsobem).

V bojích se monstra, budete mít také možnost soutěžit na vlastní pěst proti ostatním hráčům v PvP bitvách.

Pokud najednou během boje, se budete zraněn, budete převezena do nejbližší nemocnice nebo shaman chýše, hojit rány.

Máte možnost vytvořit klan, nebo přihlášení do existující, stejně jako k jednomu z 3 aliancí: Severní aliance, bratrstva a Konfederace.

V KONEC SVĚTA můžete hrát, a to nejen v bojových arénách a relaxaci v herním baru v kasinu pro mini-her: ruleta, Tsiklon2, Bones, Letecké souboje atd.

Ve světě on-line hry okraje světa má svůj vlastní herní měnu - matice.

Zahrajte si hru on-line Edge of the World, můžete chatovat s ostatními hráči (přes chat), jakož i jejich výměny s skladových položek.

Připojte se do hry Edge of the World, se otevře před vámi svět!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more