Záložky

Cossacks: Back to války

Alternativní názvy: Cossacks: Back to války

Hra Cossacks: Back to the války - hodné pokračování projektu po dobu několika měsíců se podařilo vyvést z míry většinu fanoušků strategie žánru. Tento příběh statečných bojovníků, kteří byli opět ve válce. Takže buďte připraveni strávit příštích několik dní u počítače. A varovat všechny přátele - kdo ví, bude mu rozumět.

To je možná jeden z nejvíce smysluplné projekty, které se několik dní, týdnů, měsíců, ale i tak, nevadí strávit život. V novém Cossacks Back To War hlavní "trik", zůstává beze změny - v pohodě ekonomická část. Co to platí pro nyní jeho jedno vítězství nebude stačit.

Zatímco většina projektů vztahujících se k tomuto žánru, většina z úspěšného výsledku bitev závisí na počtu vystavených na přední linii bojové techniky, možnost vítězství v kozáků je úzce spojena s dovedností hráč a jeho úroveň taktického myšlení. V Cossacks: Back to války může být volný, aby si všechny stávající bojová stavby za účelem získání vítězství. Takže, jízda trvá obvykle masivně důležitou disciplínu pro pěchotu a dělostřelectvo bude úspěšná pouze v případě, že je správně umístěna na bitevním poli. V průběhu bitvy bojových velitelů bude fandit oddělení vlídné slovo a příklad, samozřejmě.

Obecně, říkat nic - stejné kozáci, kteří byli schopni opět v řadách, jsou zpět a připraveni se vrhnout do boje to velmi druhý milovat!

Chcete-li spustit hru, jako dřívější distribuce bude muset nejprve Cossacks: Back to válečné stažení. K dispozici různé torrentů a mnoho dalších existujících vazeb - nic nepopírá, a po několika minutách se budou moci ponořit do oblíbené hry. Jakmile vstoupíte do hry okamžitě uvědomit, že vývojáři neměli ztrácet čas nadarmo - příjemné překvapení a inovace nám umožňují, aby hra byla co nejpohodlnější a zajímavé. Je pozoruhodné, že nový design vypadá více strategická, která slibuje hráčům spoustu nových dobrodružství a nezapomenutelné emoce.

Teď hrát Cossacks: Back to válka bude pomocí dvou nových zemí - byly přidány na mapu Švýcarska a Maďarska. Takže buďte připraveni znovu studovat vlastnosti zbraní, strategií a výběr nejvhodnějších možností pro akce (nebo interakce - hra Cossacks: Back to the válce umožňuje hru, dávat svou fantazii volně běhat, budete mít každý možnost zkusit své štěstí jako taktika).

Pro úrokové vývojáře, které byly přidány do projektu několik dalších jednotek, ve které budete muset provést velké množství pracovních míst. V této době je návrh vypracovaný pro fanoušky asi sto unikátních misí. Vytvoří vhodnou atmosféru chladné grafikou a výbornou hudbu.

Podívejte se, co je ještě nového byste očekávat, že v projektu je možné revizi pro Cossacks: Back to the war videa přívěsu. Jistě, že vás nenechá lhostejným!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more