Záložky

Kings Ice

Alternativní názvy: Ice Kings

Pokud jste unaveni z nevýrazný herní domácích hráčů, převzít iniciativu do svých rukou - být manažer a trenér nejúspěšnějšího hokejového týmu ve hře Kings Ice on-line! Zkuste na postavení sportovního vedení a stratég v nádherné ledové bitvy.

Ale předtím, než začneme hrát hry on-line Ice Kings, upozorňujeme na technické aspekty vaší straně v něm.

Protože jeho jednoduchost a dobrá grafika optimalizace Kings Ice on-line hra, ve které jsou nejnižší možné systémové požadavky:

  • Windows XP / Vista / Windows 7
  • Zvuková karta
  • Klávesnice a myš
  • Lze použít libovolný prohlížeč a minimální rychlost připojení k internetu

Připojte se do hry Kings ledu - jak jednoduché a krátké procesu. Zadejte své přihlašovací jméno a adresu aktuální e-mailové schránky. Pak si určete pohlaví, zemi pobytu a zemi požadovaného budoucího týmu (občanství pro hokejisty), a dokonce i heslo pro potvrzení. Teď musíme jen souhlasit s třemi body pravidel a podmínek pro účast ve hře a registraci Kings Ice připraven. Jakmile obdržíte e-mail s odkazem pro aktivaci Vašeho účtu a potvrdil přesně to, co potřebujete v Kings Ice rejstříku, přihlaste se a jít na vítězství!

Online hra Ice Kings - klasický hokejový manažer, kde budete rozvíjet svůj vlastní styl hry a samozřejmě, aby prokázal svoji účinnost jako trenér a manažer týmu. Začnete hrát hry on-line Ice Kings, že vybrat základní atributy svého hokejového klubu: název týmu, symbol, tvar, a případných dalších pokut. To vám pomůže speciální konstruktor.

Dále, jděte na první úkol, který se skládá ze tří etap. Každá etapa - jeden přátelský hra, ve které můžete začít realizovat své taktiky a analyzovat silné / slabé stránky svého týmu. Tyto informace jsou velmi užitečné pro vás, pro budoucí vzdělávání a zlepšení týmové hodnocení. K dispozici 22 hokeje. Vyškolit je, modelování dopadů, zvýšení fyzické aktivity, obecně, to vše na další zápas bude řez nad.

Každý z 22 hráčů mají dovednosti a schopnosti:

  • Fyzická připravenost - procento označení, jak je unavený hráč
  • Dovednosti - výstavy třída přehrávač, jeho výkon hry
  • Morálka - závisí na výkonu utkání
  • Pozice hráč (obránce, útočník, a tak )
  • Zarovnání pozice (bez dodatečných pozici hráč může být náhražkou)

Vaším úkolem je, aby mohli vyvíjet a distribuovat tyto vlastnosti tak, aby v průběhu hry, aby se minimální poškození a získat co nejvíce z každé aplikace na přehrávači. Opravdu, před velkých turnajích, a stále více a více taktně bude chovat svého soupeře.

Ale hra Kings Ice on-line - to není jen honí puk a koučovat tým. Zde budete mít možnost zlepšit svou kluziště, najmout zaměstnance jako lékaři a maséry. Na rozdíl od nich, budete potřebovat několik trenérů přispět k rozvoji týmové dovednosti, mimochodem, pro brankáře bude také potřebovat samostatný trenéra. Výměna politika nákupu hráčů zde bude také vhodné - pokud jste talentovaný trenér, můžete si dobré peníze na to.

Možná hrají Kings na ledě, bude převážně mužské publikum, ale holky si mohou vyzkoušet. To je přesně ten případ, kdy můžeme dokázat - hrát v Kings ledu nemusí být nutně "skutečný muž" to být odvážný a vizionářský stratég.

Online hra Ice Kings pro milovníky led a puk!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more