Záložky

Království

Alternativní názvy: Království

Seznámit se s velkým on-line hra, která vás bude lákat s ne jednu hodinu, která je nápadem studio Skazka - herní království. Skvělá nenáročná na zdroje z oblasti počítačové grafiky, a zároveň je dost dobré a pestré v prvních minutách hry vytváří skvělý pohled na hru. Británie hra nevyžaduje heavy-duty počítače - jen průměrný stroj pro kancelářskou práci (Intel Celeron 900, 128 MB RAM, zvuková karta a připojení k internetu samozřejmě). Británie Online registrace je jednoduchá a trvá méně než 5 minut. Abyste se mohli zaregistrovat znaku není nutné volit jeho vlastnosti

Race (Elves a muži)

Paul

Povolání (bojovník, střelec, Paladin, bandita, mág, mnich), výhody a nevýhody jednotlivých specializací mírně nižší

Vzhled (obličej, vlasy, barvy)

Také, musíte zadat registrační údaje organizačních

- Jméno postavy (od 3 do 16 znaků), můžete vygenerovat náhodný název

- Mail adresa

- A potvrzení hesla - to je žádoucí používat malé a velké znaky latinky a číslic.

Království online hra zachycuje od první minuty, zejména na jeho pozemku, který je založen na boj o trůn a bratrovražedné války mezi dvěma národy jedné velké zemi. Konflikt vznikl, když po smrti krále a Rady šlechticů starověkého kruhu začali bojovat o místo na trůnu, a pak tam byly roky nesmyslných válek, které prostě poddolovaných ekonomiku a ducha království. Musíte se snažit dát věci do pořádku vyřešit všechny hádanky tohoto fantasy světa. Možná je to vaše účast bude poskytovat dostatečnou výhodu jedné strany. Možná, že můžete něco změnit jen urovnat konflikt, v žádném případě, je poměrně složitá a zajímavý problém.

Hra má šest hratelných tříd, z nichž každá má své výhody a slabiny. 4 z nich bojují - bojovník, střelec, paladina a rváče. Šikovné ruce a lupiči jsou na výhru kouzelníky a mnichy, má předpoklady stát se paladinem jako bojovníka a mnicha. Silný útok mágové a lukostřelci způsobit poškození vojáků a kriminálníky zranitelné. hrát on-line hry Království, aniž by věděl něco o systému artefaktů a ochranné oděvy - které stále jdou na bitevním poli bez zbraní. Kvalitní helmy, štíty tuniky ušetří od smrtelných úderů, přívěsky, prsteny a přívěsky vám kouzelnou odolnost a zlepšení některých parametrů, a to díky vaší zbraně, můžete vyhrát stovky odpůrců. Bojový systém v království dokonale promyšlené a všechny boje, nebo masivní bitvy probíhat v reálném čase. Existují arény, kde si můžete poměřovat 1 1 nebo dungeony jsou naplněny tisíci monster také pravidelně pořádaných turnajů, kde se můžete stát mistrem království, ale je nutné absolvovat důkladné školení a vyzvednout outfit, vhodný pro svou třídu a stupeň. Británie umožňuje hrát jako rozvoj míru plnění různých úkolů, můžete také vytvořit, zabíjet monstra, nebo bojovat s ostatními hráči. Pozemky, které ztratili domov nejsilnějších monster, vraždy, který dává maximální množství zkušeností, peněz a zdrojů, ale sám zasahovat do těchto zapomenuté zemi za to nestojí, protože místo toho, aby poklad boxy naplněné, můžete se vrátit s ničím, a dokonce i ztratit vše, co bylo. Sestoupit do sklepení ztracených zemí, je třeba shromáždit skupinu 5 lidí. Na konci každé lokalitě Lost Lands připravit vás nepříjemné překvapení v podobě silného raid boss, jehož vražda možnost získat to nejlepší brnění a zbraně. Ale aby na to vzít elitní oblečení, můžete provádět úkoly cyklu "Heroes Chronicles", protože to je taková brnění potřebovali vyhrát královský rytířský turnaj. Země království je rozděleno do mnoha malých oblastí

- Země Tile

- Lost Lands

Winter hranice

- Mountains Horrasa

- Red dobře

- Folkstron

- Muddy Swamp

Některé z nich patří především elfové vláda na některé lidi rozvíjet na nepřátelském území bylo předmětem zpochybnění, ale opravdu. Doufáme, že vaše účast ve hře pomůže přivést do země fantasy království míru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more