Záložky

Combat sektor

Alternativní názvy: Sector Combat, Combat sektor

Bojové hry Sector - Browser fantastické akce ve formátu 3-D. Tento interaktivní online hra může udělat gladiátora a odeslat v budoucnu bojovat za své přežití. Použijte svou šanci jít do první lize a stát se skutečným mistrem. Věřte, že pokud se rozhodnete hrát Com bat Sector - adrenalin, kterou jste zadali! Velký výběr zbraní a vybavení, schopnost zlepšit, různé herní módy, krásné karty, vzrušujících soubojů - to vše a ještě mnohem více velkoryse dává Com bat Sector hru. Pro účast v ohromující události je třeba Com bat Sector registrace. Projekt, v zásadě dostupné pro každého. Z hlavních systémových požadavků na parametry byly v pořádku Adobe Flash Player. Pokud je to nutné, můžete aktualizovat přehrávač. Připojte se do hry Com bat Sector je následující:

1) jít ve hře a v okně, které se objeví, zadejte jméno, heslo, stiskněte tlačítko "Registrace".

2) se zobrazí nové okno, kde znovu opakovat již uvedené údaje (uživatelské jméno a heslo ), informujte o tom svou e-mailovou adresu a klikněte na "Sign Up".

3) přijetí dohody při registraci.

Na začátku dostanete do hlavního menu, divize, které by měly běžet na vývoj herního světa. Můžete si vzít zbraně nebo po hlavě vrhnout do bitvy - jako Com bat Sector rozhodnete hrát sami.

Combat sektor může hrát na některý ze čtyř prodejních karet. Zpočátku k dispozici mapa "Lost Temple", jako ostatní budou k dispozici k dosažení určitých úrovní. Tento opuštěný kostel má příčný tvar a hrany jsou kontejnery určené do útulků. Mapa "Sky platforma" - bývalý troposférický výroby čerpací stanice. Toto náměstí s křížkem a chodeb podél kontury nyní dokonale přizpůsobených bitev gladiátory. Mapa "Zříceniny Bridge" - gladiátorské arény obdélníkový tvar s řadou překážek a úkrytů. Legenda praví, že most byl zničen během války, pak začala stavba, která nakonec byla zmrzlá. A další hot spot pro gladiátor bojuje mapu "Wasteland". To je typický opuštěný geologická porucha na jehož území je místo, kde hýří.

Bitvy probíhají v dávkovém režimu. Týmy jsou rozděleny do červené a modré. Ty jsou vytvořeny z náhodně vybraných hráčů. Boj trvá 15 minut. Vítězem je ten, kdo zničí více nepřátel.

Před zapojit do vojenské akce, postarat se munice pro jeho Gladiator. Com bat Sector on-line hra nabízí ke koupi brnění, zbraně, rakety a zařízení. Koupit vše, co v obchodě in-game měnu. Příjmy, které obdržíte v důsledku vítězství v bitvě. Ale je také k dispozici ke koupi za reálnou měnu. Zaměřme se na dostupné vybavení ve hře. Arzenál zbraní je velice bohatá. Hrát hru Com bat Sector je to možné, používat takové zbraně jako

 • Útočná puška Shad (m) "Hornet"
 • Shotgun RPM (e) "Dobermann"
 • Plasma revolver TP-P6 "Meteor"
 • Automatická pistole CCI-15 "Mosquito"
 • AutoRun CPM-025 "Scorpion"

Mezi výzbroji má

 • Obleky vysoká odolnost KVSP "Universal"
 • Scout KAR-3r "amok"
 • Armáda KAR-2c "Commando"
 • NKSN (e) nanotkaney "Chimera"
 • Heavy bronekostyumy TAC-47 "Defender"

Jednotky ve hře jsou speciální zařízení, jehož použití zlepšuje některé parametry. Pomáhají také v pravý čas vytvořit určitý efekt.

Ve hře najdete zařízení, jako jsou:

 • D-2 "Cheetah"
 • UPR-z "Optimizer"
 • Modul MSDP-1200 "Re-Animator"
 • Přenosný radarový systém CP (k458) "vidoucí"
 • Oprava zařízení RU-2 (nt) "Vanguard"

Zesilovače - materiál, který se nakonec spotřebováno. Oni se liší od zařízení krátkého trvání jeho účinku. Nicméně, můžete výrazně zlepšit parametry gladiátor, pomocí, například, injekce PS1K "Combin" spetspatron ASO "preparator" holografický rekordér Zug "Flash" a další. Akční boostery ačkoli kolem, ale někdy může hrát rozhodující roli.

Chcete-li přejít na novou úroveň, je třeba sledovat počet bodů. Samozřejmě, s cílem zlepšit věci, které jsou k dispozici neustále, ale je to hezké, když vysoké úrovně poskytují možnost vlastnit více dokonalé, dříve nedostupné zbraň!

Sector Kombat hra je pro vás další překvapení - možnost účastnit se soutěží a vyhrajte ceny. Soutěže jsou oba vojenský a kreativní.

Milý nick, podívejte se sami na vzrušení krásná hra! Worth stačí navštívit svět válečníky - a stanete se častým hostem na herní stránky. Skraste zajímavou využít svého volného času! Zbývá vám přeji příjemný zážitek!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more