Záložky

Khan Wars

Alternativní názvy: Khan Wars

Středověk, bratrovražedné války, tisíce krvavé mrtvoly, své vlastní hrady a armády ... to vše (a trochu více) nabízí on-line hry Khan Wars. Naléhavými váš úkol - sbírat vojsko na obranu své země, jejíž hranice jsou rozšířena o dobytí zámky ostatní hráči také zájem o pochopení hry Khan Wars on-line.

Důležité "plus": nemáte v počítači nainstalován, žádné aplikace. Vzhledem k tomu, že hra je prohlížeč, vše, co je potřeba - je jít krok Registrace Knížecí války. Po spuštění této fascinující svět bitev.

Samozřejmě, budete muset starat nejen o velkých vítězstvích na bitevním poli, ale také pro své vlastní blaho. Začal hrát Khan Wars, budete vědět, že vytvořit si vlastní armádu musí kopat zlato, železo, a ustanovení o kasárnách. A pro jeho úspěšné údržby je žádoucí naučit se obchodovat všechny vytěžené prostředky na trhu.

Khan Wars on-line hra, která nabízí výběr ze 11 zemí, z nichž každá má své vlastní bonusy a dovednosti. Ale ve skutečnosti, převod "frontách", z nichž jeden bude muset dát přednost, se zaměřením na vlastnosti, nebo nebo vizuální přitažlivost, nebo na své vlastní intuici (v závorkách jsou bonusové schopnosti, zdroje nebo jednotky): [ _1_]

* Arabové (Ustanovení + pěchoty)

* Bulhaři (těžba zlata + šipky)

* Britové (zlato + obléhací zařízení)

* Franks (produkce dřeva + kavalérie)

* Němci (železo těžba, přeprava + bonus)

* Byzantinci (léčení na bojišti + šipky + těžba stromů)

* Vikingové (železo + šipky)

* Litevci (mají jedinečný válečník - generály, které mají lepší zdraví a větší než to druhé, síly)

* Mongols (Hotovo stěny + únos cache zahraničních zdrojů)

* Rusyches (výroba + strom obléhací zbraně)

* Japanese (+ + obchodní ustanovení pěchoty).

Připojte se do hry Khan Wars bude také vám umožní ponořit se do historicky dobře koordinovaný proces, ve kterém dostačující přesnost a relevance. Všechny výše uvedené existuje v našem národě - real - svět a také se zúčastnil války jako obranné a napadat své současníky, aby podnabratsya vojenské zkušenosti a stát se důstojným soupeřem respekt.

Khan Wars online hra ve svých zásadách taktiky trochu jako Total War. Celkem je zde 16 bojových jednotek, uspořádání a řádnou správu věcí veřejných, která je závislá na pozitivním výsledku bitvy. Každá strategie je velmi důležité v oblasti lokalizačních odhad střelců, jezdectva a pěchoty

Registrace Knížecí válka také dát příležitost ukázat v plném rozsahu své strategické schopnosti, umístění jednotky ve většině výhodný pro vás na zakázku. Tento proces je ošidné, protože aby se úspěšně hrát hru Khan Wars on-line, budete muset prozkoumat všechny funkce a vlastnosti stávajících vojáků zde, aby se pak řádně zvážit všechny podrobnosti o využití unikátních jednotek. Vyrovnání herní Khan Wars hru, kterou preferujete, mohou být prováděny v souvislosti s třinácti dostupných dovedností.

Výstup: hrát online hry Khan Wars - proces je docela fascinující, ale není určen pro milovníky «» ležérní, jako rozený taktiků a stratégů mysl-vyfukování. Pokud je tato pravda pro tebe, pak se tímto zázrakem předat prohlížeč, jednoznačně, za to nestojí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more