Záložky

Rytíři a nevěsty

Alternativní názvy: Rytíři a nevěsty

Ocitněte se v krásném středověkém hradu nebo se zúčastněte turnaje, pociťte ducha romantismu a dozvědět se o šlechtě kavalírů je nyní skutečné, protože to vypráví hra Knights and Brides.

Vaše role ve hře

Tvůrci hračky realizovali nejen příběh zajímavý pro obě pohlaví, ale také je kontaktovali. A čím blíže bude komunikace, zatímco budou hráči hrát v Knights and Brides, tím hmatatelnější pozitivní výsledek.

Vyberte si, zda budete princem nebo princeznou. Každá postava má v tomto virtuálním světě svou důležitou roli:

  1. Korunované dívky se starají o zahradu a farmu, vaří jídlo. To je v rozporu s převládajícími představami o princeznách, které by měly být pouze rozmarné, tančit na plesech a klást svým ženichům záludné a škodlivé hádanky, ale autoři se s nimi nepřou.
  2. Vznešení mladí muži tráví většinu času ve vojenském táboře, kde zdokonalují své rytířské dovednosti, aby poskytli mladé a krásné dívce ochranu.

Obě postavy musí splnit své přidělené úkoly, ale jsou zde některé sjednocující aspekty:

  • Zvyšte jejich vlastnosti
  • Rozvíjejte území
  • Vydělejte
  • Sbírejte sbírky
  • Vzájemná interakce

Staňte se lepším - je to otázka cti vašeho hrdiny

Registrace

In Knights and Brides je nutná, protože hra je založena na prohlížeči. Po absolvování jednoduché procedury se stanete součástí kouzelného světa, ve kterém na vás čekají příjemné objevy.

princezen bude chovat dobytek, sklízet úrodu, vařit, zdobit panství a dokonce vyrábět řemesla. Ale tyto nenáročné aktivity jen posílí sympatie v rytířích, což jim zaručuje určité výhody.

rytířů soutěží v ukázkách statečnosti a síly na turnajích a měkké peřiny jsou preferovány před postelemi vojenského tábora. Postupně se jejich brnění a zbraně opotřebovávají a člověk je musí obnovovat tím, že je koupí v obchodě nebo je vyrobí v kovárně.

Výhoda vztahů

Bez kontaktu s opačným pohlavím se rozhodně neobejdete, pokud chcete ve hře Rytíři a nevěsty postoupit a něčeho dosáhnout. Přináší obojí:

  • Finanční prosperita
  • Zvyšuje úroveň slávy
  • Poskytuje dámám ochranu

Příjem je vyjádřen v počtu mincí a rubínů. Rubíny se vyměňují za obzvlášť cenné věci a můžete je získat plněním úkolů a úrovní, zveřejňováním novinek na herní zdi nebo jejich výměnou za hlasy přátel.

mincí rytíři obdrží plněním různých pochůzek a po každém vítězství v bitvě. A princezny jsou obohaceny při práci na farmě a také při plnění úkolů.

Existuje další typ majetku - sbírky. V této sekci věci pocházejí z truhel nebo je lze najít v trávě. Princezna je dostává po rozbití kamene, pokácení stromu nebo při dobré úrodě ovocných stromů. Princ, aby se stal majitelem dárkové truhly, se musí zastavit na návštěvu k princezně. Pohostí pána na večeři a po jeho jídle uklidí stůl. Teprve poté se objeví truhla, kterou rytíř sebere.

Postavy získávají potřebnou slávu vyřizováním pochůzek pro sousedy, nějakou práci nebo přijímáním hostů. Rytíři najdou bonus poblíž stanu a princezny ve svém sídle. Slávu přinášejí i společné akce hrdinů. Princezna nakrmí prince vařeným pokrmem a on jí přinese slávu. Pak jde na turnaj a pokud vyhraje, kousky slávy připadnou oběma. Ale to jen v případě, že jsou zasnoubení nebo spolu sympatizují. Princezna, která má ochránce, ví, že její hrad je chráněn a sousedé jí nevykradou truhly a ptačí hnízda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more