Záložky

Věrnost: rytíři a princezny

Alternativní názvy: Rytíři a nevěsty

Chcete-li se obrátit na krásný středověký hrad nebo se zúčastnit turnaje, cítit duch romantismu a dozvědět se o šlechtě pánů je nyní skutečný, protože to říká hra Loyalty: rytíři a princezna.

Vaše role v hře

výrobci hraček si uvědomili nejen zápletku, která je zajímavá pro obě pohlaví, ale také je přinutila, aby kontaktovali. A čím bližší bude konverzace, zatímco hráči budou v loajalitě: rytíři a princezny hrají, tím hmatatelnější je pozitivní výsledek.

Vyberte, kdo budete: princ nebo princezna. Každá postava má svou vlastní důležitou roli v tomto virtuálním světě:

  • Dívky zaměřené na ženy se starají o zahradu a farmu, připravují jídlo. To je v rozporu s převládajícími myšlenkami na princezny, které mají být pouze rozmarné, tančit na kulkách a vykládat nápadným škodlivým hádkám, ale s autory se nehádají.
  • Nové mladí muži tráví většinu času ve vojenském táboře, honí rytířské dovednosti, aby poskytli ochranu mladým a krásným děvčatům.

Oba znaky musí vykonávat úkoly, které jim byly přiděleny, ale existují také sjednocující momenty:

  • Power your features
  • Rozvíjet území
  • Získajte zisk
  • Sběr kolekcí
  • Interakce mezi sebou

Chcete-li se stát lepším, je to otázka cti vašeho hero

B Věrnost: Registrace rytířů a princeznů je zapotřebí, protože hra je založená na prohlížeči. Po absolvování jednoduchého postupu se stanete součástí kouzelného světa, ve kterém vás čekají příjemné objevy.

Princess pěstuje hospodářská zvířata, sklízí plodiny, připravuje pokrmy, zdobí majetek a dokonce dělá řemesla. Ale tyto jednoduché činnosti pouze posilují sympatie mezi rytíři, což jim zaručuje jisté výhody.

rytířů soutěží při demonstraci odvahy a síly v turnajích a upřednostňuje měkké postele na postele vojenského tábora. Postupně se jejich zbroje a zbraně opotřebovávají a je třeba je aktualizovat nákupem v obchodě nebo kovážím.

Využijte vztahů

Prostě se nemůžeš bez kontaktu s opačným sexem, pokud se chceš posunout vpřed a dosáhnout něčeho ve hře Loyalty: Knights and Princess iPlayer. K oběma to přináší:

  • Finanční pohoda
  • Zvyšuje úroveň slávy
  • Dává dámskou ochranu

Příjem je vyjádřen v počtu mincí a rubínů. Obzvláště cenné předměty se vyměňují za rubíny a můžete je získat při dokončení úkolů a úrovní tím, že zveřejníte novinky na hře ze zdi nebo si vyměníte hlasy přátel.

mincí rytířů přijímá, provádí různé úkoly a po každém vítězství v bitvě. A princezny jsou obohaceny při práci na farmě, a také plnit úkoly.

Existuje další typ sbírky nemovitostí. V této části vypadají věci z truhly nebo se nacházejí v trávě. Princezna je získává po zničení kamene, při střihu stromu nebo při dobré sklizni plodných stromů. Prince, aby se stal majitelem dárkové krabice, se musí podívat na princeznu. Ona zachází s gentlemanem na večeři a po jídle se vyjme ze stolu. Teprve pak se objeví malá hrudník, kterou rytíř zvedne.

. Postavy potřebují získat slávu tím, že dělají práci sousedů, pracují nebo přijímá hosty. Rytíři najdou bonus poblíž stanu a princezny ve svém domě. Přineste slávu jako společné akce hrdinů. Princezna bude knírku krmit s vařenou miskou a on přinese slávu. Pak jde do turnaje a v případě jeho vítězství jsou oběma slávám již nějaké slávy. Ale to je jen v případě, že jsou zapojeni nebo sympatizují navzájem. Princezna, která má ochránce, ví, že její hrad je chráněn a sousedé nebudou ukrást její hrudníky a ptačí hnízda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more