Záložky

Rytířství: Rytíř

Alternativní názvy: rytířství

Knighthood: The Knight - těžký život rytíře a jeho týmu

Knighthood je povídka od herního studia Midoki Roleplaying Games navržená jako arkádová hra na hrdiny s prvky slasher. To znamená, že se budete muset přímo účastnit bitev. Nechybí automatické levelování postavy a automatické bitvy. Vše vlastníma rukama. Prozkoumávejte lokace jako součást malé skupiny tří vojáků, ničte příšery a bossy, získejte zkušenostní body, získejte vynalézavost a možná budete mít štěstí v další bitvě.

Příběh začíná na malém ostrově Set s velmi mladým mužem, který sní o tom, že se stane hrdinou. Ve městě Astellon se setkává s rytířem Drakesonem, který se stává jeho mentorem. Právě on vám ukáže, jak držet v rukou meč a štít, jak udeřit a odrážet údery protivníků, jak používat kombinace úderů a udělovat maximální poškození pomocí mocné rukavice. V každé bitvě máte dva společníky, které také ovládáte, a to jejich dovednosti. Můžete vzít do bitvy:

  • lukostřelec
  • válečníků
  • obraz
  • léčitel

Každý z nich má výhody a nevýhody, které lze pochopit pouze během bitev. Pokusem a omylem vyberte perfektní tým, který mapu dokončí. Při přesunu z místa na místo narazíte na potulné obchodníky, města a městečka, doly na suroviny, jeskyně monster, opuštěné hrady pokladů a další. Čím dále se po mapě pohybujete, tím je nebezpečnější a váš hrdina se vyvíjí a získává na síle. Jak postupujete, prozkoumáváte nové nezmapované země, objevujete detaily příběhu a chápete, že svět je v nebezpečí a kdysi mocný Řád hněvu ho již není schopen ochránit. Vaším hlavním cílem je vyhnout se smrti a vyčistit zemi od náporu příšer.

Starý příběh hry

Knighthood: The Knight v novém obalu

Hlavním a nejdůležitějším aspektem je, že se jedná o hru na hraní rolí. Takže máte k dispozici hrdinu a pumpujete ho:

  • o úroveň výš
  • učení se novým dovednostem a kombinacím úderů
  • najděte jedinečné artefakty
  • upgrade vybavení a zbraní
  • rozvíjet schopnosti

Obecně udělejte vše pro to, aby přežil a vyhrál. S tím vám pomohou i vaši dva společníci. Budou vám krýt záda a léčit rány v těžkých chvílích. Samotná mapa kontinentu není tak skvělá. Je na něm ale rozeseto mnoho lokací a tajných budov. Prozkoumávejte je postupně, protože můžete narazit na vážného protivníka.

Kromě prozkoumávání mapy nezapomeňte otevřít truhly s vybavením a spotřebními předměty. Zde se musíte spolehnout na štěstí, protože z truhly můžete získat jak legendární zbraň, tak shnilý pokrm, který nikdo nepotřebuje. Doporučujeme zpočátku nepronásledovat jednoduché truhly, ale cíleně otevřít jen ty nejlepší z nich. Ostatně z legendární truhly můžete získat legendární vybavení.

Stáhněte si Knighthood: The Knight na PC a spusťte hru díky libovolnému emulátoru Androidu. Nejběžnější jsou Bluestacks a Nox. S jejich pomocí můžete dál hrát svou oblíbenou hru na počítači nebo notebooku. Přitom bez vybití baterie smartphonu. Pro stažení Knighthood klikněte na tlačítko a postupujte podle pokynů.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more