Záložky

Klondike: Ztracená expedice

Alternativní názvy: hra Klondike

Snili jste někdy o nalezení skutečného zlatého dolu? Pak vám Klondike: The Lost Expedition pomůže splnit váš sen! Je zde mnoho výhod.

  • Za prvé, je založen na prohlížeči, takže jej můžete hrát bez instalace jakýchkoli klientů.
  • Za druhé, je vyrobeno velmi kvalitativně: dobrá grafika, atmosférická hudba, tematickí hrdinové.
  • Za třetí, projekt má zápletku, která není o nic horší než u většiny klientských her.

Zdá se, že by to mělo stačit k tomu, abyste začali hrát hru Klondike? Jakmile si aplikaci nainstalujete, začnete ztrácet několik hodin denně (takže pokud jste v relaci nebo máte termín, doporučujeme odložit seznámení se hrou na lepší časy).

Klondike hra, která je vhodná pro hazardní hráče. Během hraní se pravidelně objevují nové úkoly, takže se budete muset neustále o něco snažit. Za zvláště zajímavé jsou považovány tematické úkoly, které projekt připravuje na prázdniny. Obvykle jsou prázdninové úkoly dočasné, takže je třeba je udělat jako první, jinak se vám nepodaří získat originální a užitečný dárek.

Určitě jste si mysleli, že v Klondike: The Lost Expedition je základem zápletky zlato. Ale spěcháme vás zklamat (nebo se radovat, rozhodnete se sami!): kromě toho, že budete muset najít ložisko zlata, budete muset (a to je první ze všeho) najít stopy svého otce. Podle zápletky je hlavním hrdinou chlapec, jehož tatínek se kdysi dávno vydal na výpravu na sever. Pravidelně psal dopisy své ženě a synovi, ale jednoho dne dopisy přestaly chodit. Všichni považují otce hlavního hrdiny za mrtvého, ale chlapec v jeho smrt nevěří. Nyní, když chlapec vyrostl, je připraven zopakovat cestu svého otce a dozvědět se o všech tajemstvích.

Hra

Klondike, kde questy pro hlavního hrdinu začínají od místa, které bylo naposledy popsáno v dopisech zmizelého otce. Zde vás a vašeho svěřence potká roztomilý seveřan jménem Mute Shadow. Bude vaším průvodcem a pomocníkem. Mute Shadow vám dá krumpáč svého otce a řekne vám, kde hledat skryté dědictví. Po předání od svého otce bude hrdina moci vyrazit na cestu. Komunikace s místními nahradí tréninkový režim. Mute Shadow vám vysvětlí, co musíte udělat, a vyskakovací tipy vám ukáží, jak na to. Protože hledání zlata je zdlouhavý proces, budete se muset usadit poblíž dolu.

Hra Klondike: The Lost Expedition vám na cestě ukáže, jak se starat o malou zahradu a domácí mazlíčky, vylepšovat svou postavu a zvyšovat úrovně. Každá další úroveň otevírá hráči cestu k novým úkolům a artefaktům. Projekt je interaktivní, to znamená, že budete moci hrát společně se svými přáteli. Jděte se navzájem navštěvovat, pomáhejte svým sousedům - to může přinést další bonusy, ceny, někdy vám ctnost dokonce umožní získat nejdražší měnu - kameny.

Klondike: The Lost Expedition je hra pro vás, pokud máte rádi dobrodružství zahalená tajemstvím!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more