Záložky

Král Stars

Alternativní názvy: Masters of the Universe

Online Masters of the Universe - browser-based multiplayer role-playing game prostor, vyžaduje použití strategie. Tato vzrušující fantasy svět, ve kterém se tisíce hráčů současně obývat. Společenství militantní virtuální vesmír, ale zároveň i přátelský. Budete určitě setkat se spoustou zajímavých lidí, kteří se nejen rádi s vámi komunikovat, ale nakonec tyto věrní přátelé. Hráči, kteří najdou společný jazyk mezi sebou navzájem, může spojenectví. Tak, král Hvězdy hra se stává ještě zajímavější. Měřítko bitvy, které se konají v mezigalaktického prostoru, nenechá nikoho lhostejným. Najít své místo ve vesmíru, takže v průběhu času více a více rozšířit svůj vliv. Planeta, kterou musí mít na začátku, vyžaduje péči a pozornost. Koneckonců, je to váš domov, kde se můžete zapojit do výstavby, tvorba lodí, vojáků tréninkové jednotky. Rozvíjejte své taktiky a postupujte k cíli! Věřte - všichni z vás podaří!

Pěkné, že pro průchod hry nemusí nutně mít počítač s vysokými požadavky na systém. Můžete bezpečně hrát v King Stars, pokud máte připojení k Internetu, standardní prohlížeč (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera), a nainstalovat Flash Player verze 9. 0 nebo vyšší. Pro přístup vyžaduje registraci ve hře Král Stars. Tento jednoduchý proces není časově náročné. Přihlaste se na oficiálních stránkách a vyplnit formulář s těchto oblastech: jméno, e-mail, heslo, jméno planety. Pak vás Masters žádosti o registraci Universe umožňuje určit vesmír, ve kterém chcete být. Kromě toho je nutné souhlasit s pravidly hry. Nyní můžete bezpečně jít vstříc vzrušující dobrodružství!

Nedělejte si starosti, že na začátku to bude těžké se vypořádat s herní prvky. Na každém kroku vás čeká stopy, po kterém můžete rychle naučit. K dispozici je také možnost získat radu od zkušeného hráče. V budoucnosti, dosažení určitého stupně vývoje, budou moci najmout zkušené poradce, kteří budou řídit nejen vás k pokroku, ale také dávat pozor na konstrukci a zprávy o stavu armády. Délka asistentů služeb závisí na částky zaplacené za své služby. Ale to všechno se později, ale teď bude muset používat to, co mají. Začněte vývoj planety s výstavbou prvních podlaží budovy. Přízemí, mimo jiné, postavený nejrychlejší. Pak není všechno tak rychle. Vyšší stavba, tím více času a úsilí je potřeba. Vývoj, stejně jako všechno ostatní v herním světě, projít tiše, beze spěchu a shonu. Existují samozřejmě způsoby, jak urychlit, ale je to stojí za to řídit koně? Po pomalé tempo umožňuje, aby neztrácela ze zřetele potřebné údaje, a mají dobré myslet na akci, tak to dělat hloupé chyby. Budete mít vždy čas na rozvoj chytrých taktických tahů.

Chcete-li zapojit do výstavby, stejně jako vytvářet nové kosmické lodi, budete potřebovat zdroje. Bez nich ani nemůžete zorganizovat armádu. Pro co vzal, potřebné materiální investice. Chcete-li to provést, a tam jsou kov, krystal, deuterium, sluneční a vodíkové energie. Kov a krystaly - nejčastěji používané zdroje. Solární a vodík energie vdechnout život do vaší firmě planetě. Po mnoho práce je vzhledem k energii. Deuterium a umožňuje rychlejší výstavbu a výcvik vojáků, a vývoj lodí. Ale mít s deuterium vlazhivat skutečný. Je jen na vás, ne povinnost koupit.

Ovládání svou postavu, budete provádět celou řadu úkolů. Úkoly, které byly připraveny mistr hry Universe, aby se hromadí zkušenosti a získat užitečné bonusy. Budete muset sledovat množství hodnotících bodů. Kdo chce pást na zadní? Pamatujte si, že čím více úsilí budete platit, tím více vlivný stát ve virtuálním vesmíru. Silnější hráči snazší vyhrát bitvy a vyberte jiné planety, a pokud máte stále jsou jako aliance, proveďte všechny karty ve svých rukou! Zahrajte si hru on-line mistr vesmíru spolu se svými spojenci mnohem jednodušší. Koneckonců, budete mít vždy možnost získat žádnou podporu až do materiálu. Kromě toho, ujistěte se, že v době, kdy se vaši přátelé nenechá nedostatek nepřátel zničit to, co jste vytvořili tak něžně.

Masters of the Universe začít hrát hned teď - a nikdy nebudete litovat. Mnoho příjemných zážitků čeká uživatelům, kteří se odvážili zpochybnit otevřený prostor. Ukažte, co můžete udělat! Ověření zde své právo vládnout! Hodně štěstí a ocelové okenice!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more