Záložky

Kings Age

Alternativní názvy: Věk králů

V Kings Age deskové hry je všechny fanoušky on-line strategie, a to zejména lidé, kteří jsou blázni o středověku, rytířů a hradů. Zde se stanete králem a být schopen přes meče ve feudálních válek s ostatními online hráči. Staňte se mocným a s vaším souhlasem bude postavena nová a starých měst vyprázdnit.

Chcete-li hrát hru Kings Age on-line, musíte být předány jednoduché registraci do hry Kings věku. Jediné, co potřebujete:

1. Vyberte svou přezdívku.

2. Vyberte nové heslo známé pouze na vás.

3. Zadejte svou e-mailovou adresu.

4. Potvrďte svůj souhlas s obchodními podmínkami a ochrany osobních údajů.

. 5. Poté, v e-mailu Vám bude zaslán e-mail ze hry a kliknutím na odkaz dopisu začnete hrát hru on-line Kings Age.

Je-li kontrola Kings věk skončil, musíte vybrat světa (mapa), který začne vývoj vašeho města. Hlavní rozdíly v mapách, které mají mapy pro začátečníky i zkušené hráče. Protože jste dosud vyvinuty město a jeho zkušenosti v budování lepší zvolit hrát mapu Kings Age pro začátečníky. Další hráči na této mapě se vešly vaše úroveň.

Kings Age online hra začíná pro vás jako pravítko s malým hradem a okolními několik akrů půdy z vaší krve, kde je stále ještě málo obsazení vaše extrakce dohoda zdroj. Nyní můžete zjistit, zda tyto země transformována do nádherné hlavní město svého království.

Hrad je srdcem vašeho vypořádání. Čím vyšší je zámek úroveň máte, tím rychleji stavby na vaší zemi. Pokud váš hrad dosáhne úrovně 15, budete moci zbourat budovy.

Online hra Kings Age dělá špetku realismu, pokud jde o to, co nemůžete donekonečna hromadit zdroje. Je omezena velikostí skladu. Více skladování, tím více zdrojů můžete ušetřit. Pokud je sklad plný, zastavit těžbu zdrojů.

V Kings Age on-line rozvíjet své budovy pro těžbu zdrojů (pila, kamenolom, důl pro těžbu rud, mlýn) Radši růstu těchto zdrojů do svého skladu.

Stejně tak v průběhu rozvoje města, budete mít k dispozici objekty jako jsou:

Refuge. Zde budou vaše předměty moci schovat před nepřátelskými útoky a ušetřit nějaké prostředky.

Barracks. Zde můžete udělat nábor vojáků, a posílat je do války. Čím vyšší je úroveň kasáren, tím silnější vašich vojáků.

Městská zeď. Když zaútočí nepřítel hrad zvyšuje bojové schopnosti vojáků.

Verze. Pak můžete vytočit balení zvířata pro karavany k posílení obchodních vazeb.

Market. Na trhu si můžete koupit různé zboží a pošlete jim karavany naložené. Čím větší trh, tím více karavany.

Alchemist. Zde jde vývoj všech druhů neobvyklých věcí, nicméně užitečných aby se svého království.

Memorial. To je socha v centru osady, který může být postaven pouze tehdy, pokud jsou všechny stavby dosáhly své nejvyšší úrovně. Těží z obrovské sochy - to zvyšuje bezpečnost vašich vojáků na hradě ve výši 50%.

Hra Kings Age Online vám nabízí flexibilní možnosti vojáky. Každá jednotka má své vlastní schopnosti a specializaci.

Pokud máte málo peněz a času na přípravu kvalitní armádu, můžete se uchýlit k nabírání zemědělců. Sám, jsou velmi slabé, ale kvůli jejich velkému počtu a zlepšení ochrany hradu, může zachránit osud.

Spear to není velmi silný proti jiným turistických skupin, ale dobrý proti namontovaných rytířů. Templáři - pěšáci s meči. Velmi nebezpečné pro další turistické skupiny. Lukostřelci jsou vždy jako vedlejší roli. Také tam je zběsilý. Rytířské kavalérie jednotky potřebné pro rychlé a drtících ran.

Pro průzkum nepřátelských sil, můžete si najmout služby špionů. Pro útočných zámky ve hře, a za předpokladu, beranidlo Katapult (trebushe).

Váš pevnost bude oslaven pro všechny on-line království díky svým úspěšným kampaní a obchodních karavan dosáhl nejvíce vzdálených částí světa a spolu s nimi přinese nevýslovné bohatství. Vaše jméno bude uvedeno s úctou a respektem. Kings Age kontrola na vás čeká!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more