Záložky

Znovuzrozené království

Alternativní názvy:

Kingdoms Reborn je karetní strategická hra pro budování města. Ve hře najdete docela dobrou grafiku. Vývojáři se snažili udělat hru realistickou a povedlo se jim to.

Před hraním Kingdoms Reborn vyberte velikost mapy a další možnosti hry.

Hra začíná po kataklyzmatu, které otřásá celou planetou. Bylo to abnormální ochlazení doprovázené epidemiemi. V důsledku těchto incidentů byla civilizace na pokraji zničení. Je na vás, abyste obnovili ztracenou velikost tím, že začnete znovu.

Abyste uspěli, potřebujete:

  • Postavte města
  • Rozšiřte hranice státu
  • Sledujte růst populace
  • Výzkum nových technologií
  • Správně určete cestu vývoje

Toto je jen několik užitečných oblastí, kterým stojí za to věnovat pozornost.

Při výběru místa pro založení osady byste se měli pokusit najít místo, kde budou potřebné zdroje umístěny blízko. Na začátku hry hraje nejdůležitější roli dostupnost dřeva, uhlí a kamene. Navíc je dobré, když je v okolních lesích hodně ovocných stromů a je bezpodmínečně nutné, aby byly poblíž vodní plochy.

Podívejte se také na úrodnost půdy. Pokud je vše, co potřebujete, poblíž, ale půda není vhodná pro plodiny, bude velmi obtížné zajistit potravu pro obyvatelstvo pouze prostřednictvím lovu a rybolovu.

Jakmile se rozhodnete pro místo a vytvoříte malou vesnici, každé dvě a půl minuty otevřete kartu, která bude mít několik možností pro budovy nebo studium určitých technologií. Správným výběrem postupně rozvíjíte osadu. Je důležité správně odhadnout, co bude pro vaše město v aktuálním okamžiku hry potřebnější. Nemá cenu stavět například kovárnu, pokud ještě neovládáte těžbu kovů.

Pravidelně budete ve hře dostávat úkoly. Nespěchejte bezhlavě, abyste je okamžitě splnili. Někdy má smysl počkat a nashromáždit více zdrojů.

Vývoj probíhá ve fázích. Když jsou splněny všechny nezbytné podmínky, začíná nová éra a přináší mnoho nových technologií. Pro výstavbu jsou k dispozici nové průmyslové a obytné budovy.

Populace ve hře pochází ze zvětšování vašich území, pokud jsou v oblasti přátelské osady. Je tam malý přirozený přírůstek obyvatel, navíc časem vybudujete migrační centra.

Hra má multiplayer, na mapě nebude vaše město samo, pokud budete hrát online. V tomto případě je ale lepší zvolit pro osídlení vzdálený kout kontinentu, aby vám v úspěchu nebránili rozvinutější sousedé.

Roční období se zde střídají. Pokuste se vytvořit dostatečnou zásobu uhlí nebo palivového dříví, aby obyvatelstvo přežilo toto období bezbolestně. Je potřeba vytvářet zásoby potravin pro lidi i domácnost.

S příchodem jara se vše vrátí do svého obvyklého rytmu a bude snazší dále rozvíjet vaši osadu, ale nezapomeňte, že před námi bude ještě mnoho zim.

Kingdoms Reborn ke stažení zdarma na PC bohužel nebude fungovat. Tuto hru si můžete zakoupit na platformě Steam nebo na oficiálních stránkách.

Civilizace je na pokraji vyhynutí a pouze vaše moudré vedení může přinést úspěch malé skupině přeživších. Nainstalujte si hru hned teď!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more