Záložky

Kingdom Maker

Alternativní názvy: Královský konstruktér

Kingdom Maker není jednoduchá strategie k vytvoření skutečného království

Strategie

Kingdom Maker byla vydána v dubnu 2022 a již si získala armádu fanoušků. Tvůrci z notoricky známého herního studia Scopely, kterým se podařilo vytvořit pár legendárních her různých žánrů. Nyní se jejich ruka natáhla ke strategiím se sociální složkou. To znamená, že budete přímým účastníkem všech akcí ve vašem království. Stavte, bojujte, rozvíjejte, přidělujte, prozkoumávejte. Všechno je ve vašich rukou, můj pane!

Kde začíná cesta pána nebo dámy?

Vaše jednotka se vrací už sedm dní do své malé vesnice. A nyní nastal okamžik návratu, ale nikdo vás nepotká - někteří obyvatelé zmizeli, někteří byli zabiti. Ukázalo se, že se orkové úplně odvázali, když jste byli pryč. Proto jsou před vámi ještě bitvy, ale to až později. Nyní, abyste mohli pokračovat ve hře, vyberte si svou podobu, podobu pána nebo dámy. A kontaktujte přeživší pro informace. Orkové se skutečně usadili poblíž a často podnikali nájezdy. Naposledy zabili a odvezli téměř všechny civilisty. Musíte vyčistit okolní území a chránit své lidi. Pomocí čety, se kterou jste přijeli, přepadejte a zničte je. Po bitvě vám bude řečeno, že koruna byla zachráněna a čeká na vás v trůnním sále v truhle. Po otevření truhly odtud vyletí sova, bude vás následovat po cestě seznamování se s hrou a radí, jak se dále rozvíjet. Naslouchat jí!

Owl je váš herní asistent. Trénuj s ní. Nejprve postavte výrobní budovy:

  • farma – vyrábí potraviny; potřebují armádní údržbu;
  • pila - vyrábí řezivo; používané pro stavbu budov a bojových vozidel;
  • lom - vyrábí kámen; používá se také pro budovy.

Dále postavte obranné zdi a kasárna, abyste najímali vojáky. Pro začátek bude stačit šedesát milicí. Přiřaďte je k tlupě lorda nebo dámy (podle toho, koho jste si vybrali) a vydejte se na svůj první výpad. Nedaleko města je další malý tábor orků – to bude váš první cíl. Po vyhrané bitvě dostanete odměnu v podobě surovin. Tím trénink končí a můžete si dělat, co chcete. Vraťte se například do paláce a ploďte se svou paní/pánem. Vždyť láska je úžasná!

Kingdom Maker není jen o stavění a boji

Ze začátku se může zdát, že hra je obyčejnou kopií obvyklé strategie, kde stačí jen stavět a bojovat. Částečně je to pravda, ale vývojáři rozšířili území vašich povinností, protože jste pán a máte na svědomí mnohé. Například potomstvo. Bez toho nebylo ve středověku možné vytvořit silný stát. Kolik civilizací zahynulo bez dědice? Hodně.

Umístění a logistika ve vašem království také hrají důležitou roli. Při útoku na nepřítele musíte maximalizovat jeho ztráty a minimalizovat vaše. Jak toho dosáhnout? Správně umístěte ochranná a průmyslová zařízení. Umístěte na hradby dostatek vojáků pro obranu a postavte po obvodu spoustu pastí.

Ve skutečnosti je velmi obtížné vyjmenovat všechny dostupné funkce ve hře. Řekneme jen, že hra Kingdom Maker stojí za vaši pozornost.

Jak stáhnout Kingdom Maker zdarma na PC nebo notebook? Klikněte na odpovídající tlačítko vedle názvu hry a postupujte podle pokynů. Nebo použijte jeden z dostupných emulátorů Androidu a hrajte na něm.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more