Záložky

Killing Floor 2

Alternativní názvy: Killing Floor 2, KF2, KF 2

Game Killing Floor 2: jedna proti armádě zombie.

v květnu 2014 Tripwire Interactive - vývojář a vydavatel, zveřejnil oznámení vedoucího osobního střelce žánru ve směru hrůzy a 21. 04. 2015 Objevil se časný přístup ke hře Killing Floor 2. Probíhající práce pro rok přinesly tři přírůstky a hráči si mohou stáhnout Killing Floor 2 s novými postavami, oblastmi, zbraněmi a dovednostmi.

Pomocí Unreal Engine 3 vydavatel nabízí ke stažení Killing Floor 2 pro PC, ale uvedl, že se také připravuje na uvedení do hry PlayStation 4.

Další funkce hry zahrnují režimy pro jednoho uživatele / více uživatelů a ruské rozhraní, zatímco hlas je stále anglickým jazykem.

Příběh a herní momenty.

Killing Floor 2 pokračuje v rozvoji tématu předchozí série, a opět hráči do smrtící pasti. Měsíc po nedávných událostech a tam jste uprostřed infikovaných v Evropě. Vědecké experimenty Horzine Biotech Corporation dala neúspěch a vydala do ulic zombie Toli toli klony. Jsou poháněny žízeň po krvi a vraždě a zastavují invazi monstróz, mohou jen zbraně.

Potřebujeme radikální kroky k obnovení pořádku v kontaminovaných oblastech a spojení nefunguje, armáda se rozptýlí, vláda se s touto situací nedostala a také zmizela. Všude chaos a nemnoho přeživších doufá, že pomohou hrdinu, což se jistě objeví, když to bude opravdu špatné.

Superman, který se nebojí jet do nejvíce kontaminovaných míst, nejžhavějšího místa a zničit nepřátele lidstva všechny dostupné zbraně, které jsou předurčeny k tomu, abyste se stali tebou. Na výstroji najdete střelné zbraně, které lze použít v boji. Samozřejmě, monstra na zátoce je příliš nebezpečná, ale je nevyhnutelné, kdyby mu munice vyběhla.

Oblast pro výzkum a odstraňování je obrovská a stále roste. Nyní k dispozici 8 karet:

Igrokam se kombinuje ve skupinách až 6 osob, vyčistí mapu mutanty a šéfy.

 • Biotika Lab
 • Volter Manor
 • Burning Paris
 • Evacuation Point
 • Outpost
 • Farmhouse
 • Black Forest
 • Catacombs

Přidá několik vln útoků mutantů a jen v případě, že odrážejí, je hlavní nepřítel. S každým novým "přílivem" boj se stává těžším zvyšuje počet nepřátel, mezi nimi nové formy, které jsou obtížnější zničit.

, aby se vyrovnal s novou morovou chorobou, se podívá na obchodníka, jakmile odráží novou vlnu mutantů, aby získal více smrtících zbraní a ochranu před přímým kontaktem. Ihned existují další užitečné věci, které jsou schopné podporovat síly v případě zranění, které pomáhají při navigaci v terénu a další věci.

There je otázka peněz, protože obchodník není Santa, dárek a nic dává. Peníze pro vás nebudou problémem, pokud jste střelec zabití každý mutant přinese vám příjmy a cenné zkušenosti.

Dalším bodem, který si musíme vzpomenout, je, že na lov nečekejte obrovský dav, budete rychle nasáknout všechny nepřátele a zagrebete moolah. Čím větší je vaše společnost, tím větší množství armády zombie a šéfů jsou vážnější. Nejde o zničení hlavního šéfa hry Killing Floor 2 na PC, hra skončila. Rozdíly ve verzi pro více hráčů a šípku režimu nejsou osamělé, jen aby musely zabíjet monstra.

Systémové minimální požadavky

 • OS: Windows Vista / 7/8 (64bit)
 • OP 4 Gb
 • Protsessor: Intel Core i5-2500 / AMD FX-8320
 • Zvukovaya karta: kompatibilní s DirectX 9. 0c
 • Video: GeForce GTX 560 / Radeon HD 6870
 • Space: 17 Gb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more