Záložky

Khan Wars

Alternativní názvy: Khan Wars

Khan Wars on-line - bez browser-based multiplayer strategická hra od firmy XS softwa. Základ hry do bitvy mezi různými národy žijí ve virtuálním zemi. Vše Ať se stane cokoliv, ať už je to extrakce konstrukce nebo zdroje se provádí s cílem rozvíjet jejich vlastní stát a zvýšit svou bojovou sílu. Koneckonců, jen silný nebude se bát zaútočit na nepřítele, aby se radovali pak závratnou vítězství. Ale to neznamená, že, aniž by se dopustil útoku sami, nebudete se vtáhnout do boje. Docela často se bránit proti agresorům a lépe být připraven na takové setkání. Nepoužívejte loudat! Vytvořte si spolehlivou armádu a zúčastnit se velké války!

Chcete-li přehrát Khan Wars dost počítače s průměrnými parametry. Takže se nemusíte starat o systémových požadavcích. Máte-li touhu - aby se připojil. Ponořte se do atmosféry pomůže v boji proti Khan Wars registraci. Účet je vytvořen takto: Zadáno název hry, e-mailovou adresu a heslo. Ve výchozím nastavení, souhlasíte s podmínkami této smlouvy. Buď připraven - teď něco, co se bude hodit!

Za prvé, vybrat si, který národ si chcete zahrát Khan Wars. Zamyslete se pečlivě, protože kolo bude možné ji změnit. Každý národ má své vlastní charakteristiky, svůj vlastní speciální jednotky a připojil se, dostanete přesně ty bonusy, které a dát tento národ. Obecně platí, že existuje 11 takových národy: Arabové, Litvy, Goths, ruské, perské, Franků, Bretons, Mongols, Byzantinci, Bolgartsy, Němci, japonské. Tato rozmanitost umožňuje vybrat nejvhodnější možnost.

Co obsahuje hratelnost, ale nekonečné krveprolití. Každý hráč musí zapojit do vývoje a rozvoje jejich majetku. Všechny budovy postavené na území vlastního hradu. Musíte mít Farms, zlaté doly, železné doly, a aby se s prostředky. Také je potřeba se postarat o kasárna a stáje, to bylo, kde vlak bojové jednotky. Nezapomeňte o těchto důležitých otázkách, jako obrannou zdí, Cache, katedrála, věž, sklady, stáje. Není to bez Market Tavern, nemocnic. A pro zemědělství opravdu potřebujete Forge, větrný mlýn a různé workshopy. Pouze tím, že staví vše, můžete si být jistí. Ve skutečnosti, zámek - váš domov. Takže vytvořte si jej sami příjemném prostředí! Mimochodem, v průběhu času, můžete zvýšit počet zámků, které jsou pod vaší kontrolou. V opačném případě, proč by bylo třeba vítězství? Ale v tomto případě existují určitá omezení. Jeden hráč nemůže současně ovládat více než jedenáct zámků.

S ohledem na zdroje, aby ekonomická patří zlato, železo, dřevo, jídlo. To vše je dosaženo různými způsoby. Ale tam jsou zdroje, jako je například populace a loajalitu. Rozvoj bydlení, aby si více lidí. Používá se pro výcvik jednotek a účinnosti budov. No, když mnozí obyvatelé, snažte se nechat na holičkách. Důvěra veřejnosti v majitelem hradu vymeryat loajalitu. Kdo nechce respekt! Být moudrý vůdce!

Podívejme se, co se bude skládat z našich vojáků. Bez armády hrát hry Khan Wars je prostě nereálné. Takže vojáci jsou rozděleny do těchto typů: Lukostřelci (kuší, lukostřelci, lukostřelců), Jízda na vojska (lehká jízda, Jízda na Archers, zvědi, Heavy Cavalry), Pěší turistika vojska (Válečník, muškátový květ-na doručitele, šermíř, Pikener) a obléhací stroje (Taran, Balista, Katapult). Existují speciální síly, které pro každý národ - jeho vlastní. Klíčová role při vytváření strategií hrát rytíře. Jsou to oni, kdo bude vést svou armádu. Ve vývoji království rytířů hrají důležitou roli. K dispozici jsou 4 třídy rytířů: Marshal, statkář, Obchodník a Spy. Každý typ má své vlastní hrdiny aktivní a pasivní schopnosti. Knights vydělat svou autoritu prostřednictvím obratné velení armád a úspěšné dokončení mnoha misích.

Game Khan Wars nikdo uživatel nedovolí, aby nečinně sedět. Poté, co opustil mnoho různých úkolů. Připravte se na realizaci vojenské, ekonomické a jednoduché úkoly. Vážení fanoušci vojenských bitev, registrace ve hře Khan Wars vás čeká! Připojte se ještě dnes a trávit svůj volný čas nasycen.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more