Záložky

Iris Online

Alternativní názvy: Iris Online

Iris Online - Stylový Online MMORPG hra, což je směs sci-fi žánrů. Tato korejská hra přeložena do ruštiny poštou. ru. Iris Online online hra se svou obvyklou fantastická atmosféra anime publiku hráčů jsou k dispozici zdarma. Iris Online registrace se dostanete zpět do středověké Evropy, kde bude k dispozici s cikánského folklóru, viz architektury města a nyní rozjímání o starověké kultury. Tento tajemný svět zahalen legend Romů, s oduševnělé melodie písní, majestátní hrady, rytířské turnaje brilantní, luxusní soudní koule a divoký tanec kolem ohně se zachytit svou představivost. Jeho chuť make tarotové karty. Oni hrají ve hře je velmi důležité. Iris on-line hra, která může každá poskytuje zaměstnání podle chuti. Připojte se do hry Iris Online nebude trvat dlouho. Stačí poskytnout e-mailovou adresu, uživatelské jméno a heslo. Kliknutím na Registraci, souhlasíte s podmínkami služby, smlouvy EULA, Přehrávání Pravidla a tresty. Pak můžete stáhnout a nainstalovat herní klient. Iris Online registrace je nyní prošel, a stanete obyvatelem obrovského barevného světa!

Vytvoření svou postavu, můžete definovat barvu, vyberte si obličej a vlasy. Zahrajte si hru on-line Iris začnete z cirkusu, rozdělen do zón. Zde si můžete přizpůsobit a naučit se řídit hru. Pak vám nabízíme jízdu na jedné ze tří úchyty třídit řízení dopravy hru. Mimochodem, sáňkovat úchyty ve hře více než 100 druhů.

Herní Iris Online nabízí výběr jednoho ze tří závodů. Zde jsou lidé, Feraly a elfové. Pochopit, kdo je kdo. Lidé jsou potomci "Stromu Života." Mají velkou sílu a může se stát i mágů a bojovníků. Mezi bojovníky mají rytíři, gladiátoři a velitelé, a mezi kouzelníky vám najít čaroděje a kněze. Feraly - směs člověka a zvířete. Obdařen velkou sílu a hbitost, že nemusíte používat magii. Se může stát rangers (Stín Hunter) a Melee (veterán, Berserk, bojovník). A konečně, elfové. Protože bez nich v takové pohádkové, tajemného světa? Tyto strážci přírody s velkým intelektem mají jedinečnou krásu a Amazing Grace. Dostupné třídy elfové - IT Poutníci a kouzelníci.

Play Iris on bude mnohem jednodušší a zajímavější, pokud můžete sbírat všechny tarotové karty. Existuje 22 hlavních a 56 malých karet karty. Mapy pomoci získat přístup k sklepení, vám umožní změnit vzhled postavy se přidat různé jedinečné dovednosti, dát šanci na zvýšení zásob. Hra má mnoho různých kombinací karet.

Ale hra Iris on není omezena na akumulaci karet. Provádění pracovní úkol, navštívit jeskyně a dungeony, lov příšer, dostanete hodnotné odměny a zkušenosti. S akumulací zkušeností, hráč zapoluchaet skill body, které jsou distribuovány ve speciálních dovedností.

Již víte, že hrát hru Iris Online - to znamená navštívit jeskyni. Oni, stejně jako hlavní tarotových karet ve hře 22. Některé z nich vyžadují určité akce nebo kritéria, aby byly způsobilé pro vstup. Například, v milovníci jeskynních můžete zadat jen pár mužské a ženské postavy. A vyžaduje, aby byli schopni přežít, jinak dokončení běhu se zastaví.

Také bude přístupná do různých oblastí boje. V PvP systému, můžete získávat body, zkušenosti a peníze na hraní. Body budete trávit na nákup unikátních věcí a případně nezbytných složek. Hra má několik režimů boje. Může to být jednoduchý souboj, a zabavení boku, a tým bojuje. Například, budete se podílet na utkání. Bude muset bojovat ve skladu týmu. Jeden tým je nabitý až 15 hráčů. Vítězství bude záviset jak na soudržnost a každé jednotlivé hráče.

Eyasoft korejská společnost má postaráno Iris online hrát jako každý, kdo se rozhodne vyzkoušet ruku na špičkové MMORPG. Jednoduché a dostupné rozhraní, technická podpora a dostupnost informací pomůže vyhnout se problémům.

Šťastný si hrát!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more