Záložky

Infinuum

Alternativní názvy: Infinuum

Infinuum on-line - je prohlížeč fantasy hra s vynikající grafikou, různých postav, originální bojový systém a obrovský herní svět s různými místech.

Hra je založena na konfrontaci mezi dvěma velmocemi: technologicky pokročilé Kraftlanda, jehož obyvatelé se spoléhají na sílu svých paží a pancéřové ochrany, a s mocnou magii Elliari škola bojových kouzel, které přívrženci raději použít v boji a blesky planoucí koule. Vyberte si, co vám blíž - zbraně a magie?

V Infinuum můžete hrát přes prohlížeč, ale při nízké rychlosti připojení k internetu pro plné hry, je žádoucí, aby instalaci klienta. Současně, on-line hra Infinuum má následující požadavky na systém: Celeron 1 GHz, 512 MB RAM, 100 MB volného místa na pevném disku, Adobe Flash Player 10.

Chcete-li začít hrát hry on-line Infinuum potřeba se registrovat ve hře Infinuum. Registrace Infinuum stanoví zdrojů schránky Mail. ru. V opačném případě klepněte na tlačítko Infinuum registraci v dialogovém okně zadejte své údaje, název schránky a heslo.

Chystáte se do hry, budete absolvovat krátký školení, aby bylo možné zvládnout princip dělá bojové, nákup zboží v obchodě, pohybující se mezi jednotlivými místy.

Každý národ je reprezentován čtyřmi tříd postav, jejich odlišných charakteristik. Bronemaster mají kraftlandtsev a barbar se elliari - dobrou ochranu, ale mají průměrné schopnosti v boji zblízka. Assassin a Assassin - mají tu výhodu rychlého útoku, ale velmi zranitelný. Ranger a Mage jsou pouze pro pohybovaly. Puškař a Druid může nahradit jakýmkoliv bojovník, protože mají stejně schopné všech ostatních tříd. Změna rozložení charakteristik způsobilost, nemohou, jsou závislé na třídě současné úrovni, brnění a provozními vlivy.

To nedává smysl, aby okamžitě vrhnout do boje, je žádoucí, aby získal nováček různé dovednosti. Například, učí užitečné profesi - gunsmith, lékárníka nebo alchymista. Profesní rozvoj bude dále posilovat svou postavu. Chcete-li získat povolání budou muset provést speciální úkol. A obecně, tak, aby vaše postava mohla růst a dosáhnout nové úrovně, je třeba provést řadu úkolů: zabít příšery, účastnit se soutěží, chránit karavany. To vše se děje v převážné velkém herního světa. Chcete-li přesunout z jednoho místa jsou speciální portály. V každém z mnoha barevných míst, můžete najít šavlozubý yeti horský troll nebo draka. Mimochodem, hon na draka je velmi lukrativní, byť nebezpečné věci.

Dosažení úrovně 3, budete mít možnost vybrat si způsob vývoje charakteru, vstup do kultovní Klirikanov uctívání bohu a používat léčivé kouzlo nebo kultovní zlomyslné vztahujících kletby a černou magii. A ve skutečnosti, v obou případech budete mít spoustu funkcí a schopností. Po úrovni 5, můžete získat pověst lovce skřítků, které vám dá speciální výhodu ve hře.

Infinuum online hry s poměrně zajímavý bojový systém. Bitvy mohou být provedeny jako jeden na jednoho, a zahrnuje několik hráčů. Všechny boje probíhají na zvláštním místě a vyžadují provedení určité akce. Boj je přírůstkový charakter a nemá žádné speciální taktiky potřebné pro výpočet síly a směru nárazu. Pokud nepřítel vyzbrojen pouze zblízka, to dává smysl, aby stát v defenzivě, a pokud můžete střílet z dálky, to je nejlepší se pohybovat dopředu a útok.

Takže hrát Infinuum určen pro ty, kteří jsou přitahováni k questy, bude hra jim Infinuum on-line v obrovském množství a rozmanitosti.

Také hrát hry on-line Infinuum - je účastnit se soutěží, vytvářet klany, nebo jen popovídat.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more