Záložky

Klan nekonečna

Alternativní názvy:

Infinity Clan je item fusion hra pro mobilní platformy s RPG prvky. Zde uvidíte jasnou, krásnou grafiku v kresleném stylu. Herní svět je dobře vyjádřen a hudba dokáže rozveselit každého hráče!

Před hraním Infinity Clan si vytvořte postavu, kterou budete ovládat. Vyberte si avatara a vymyslete jméno.

Poté budete muset projít malým školením a můžete přejít přímo do hry.

Na samém začátku budete mít k dispozici minimální množství zdrojů a malou osadu. Časem to ale budete moci změnit a svůj majetek výrazně rozšířit.

  • Postav si svůj vlastní hrad
  • Vytvořte nepřemožitelnou armádu
  • Zachyťte okolní země a poskytněte své osadě potřebné zdroje
  • Vytvořte klan nebo se připojte k existujícímu
  • Vylepšete své válečníky, aby byli silnější

Toto je malý seznam úkolů pro vás. Všechny tyto akce vám umožní dosáhnout úspěchu ve hře a nyní si o všem povíme podrobněji.

Začátek žádné hry není snadný proces, musíte udělat hodně, než nepřátelé přijdou do vašich zemí, abyste co nejrychleji postoupili ve vývoji na vyšší úrovně.

Nejprve je nejlepší pokusit se vyřešit otázku zdrojů a rozšíření osady. Zorganizujte těžbu všeho, co potřebujete, a poté postavte ve svém městě potřebné budovy a obranu.

Pak upgradujte svou armádu.

Warriors ve hře je vylepšeno principem slučování jednotek a bytostí. V důsledku toho získáte výkonnější jednotky. Podobně jsou vytvářeny a vylepšovány zbraně. Městské budovy se staví a vyrovnávají stejným způsobem.

Hrad musíte celou hru posílit a ochránit. Pro tyto účely budete muset najmout silné hrdiny a nezapomeňte včas zvýšit jejich úroveň.

Soubojový systém není složitý, nejsou od vás vyžadovány žádné speciální dovednosti. Vítězí armáda se silnějšími jednotkami.

Během hry budete mít možnost komunikovat s hráči z celého světa. Najděte si klan, který se vám líbí, a připojte se k němu. Snažte se držet krok se zbytkem účastníků ve vývoji a bojové síle. Časem se vám může podařit vést klan nebo si vytvořit svůj vlastní. Ale k tomu musíte být tím nejlepším vůdcem a nejsilnějším válečníkem.

Hra poskytuje odměny za každodenní návštěvy, takže je lepší se do ní dívat častěji.

V pravidelných aktualizacích je k dispozici více funkcí a herní svět se neustále rozšiřuje.

Obchod ve hře denně aktualizuje řadu dostupných produktů. Často se konají akce a sezónní slevy. Nákupy lze provádět jak za herní měnu, tak za skutečné peníze. V podstatě se jedná o různé dekorace, ale nechybí ani předměty, které vám mohou hru trochu usnadnit. Zvláště pokud s hraním teprve začínáte.

Infinity Clan si můžete zdarma stáhnout na Android, pokud budete následovat odkaz na této stránce.

Nainstalujte si hru nyní a staňte se nejlepším válečníkem ve fantasy světě hrdinů!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more