Záložky

Nekonečný magický nájezd

Alternativní názvy:

Infinite Magicraid RPG hra pro mobilní platformy se strategickými prvky. Grafika, pokud má vaše zařízení dostatečný výkon - dobrá. Hudba je vkusně zvolena, hlasové herectví je velmi realistické. Ve hře musíte vytvořit tým neporazitelných válečníků a rozvíjet jejich schopnosti plněním různých úkolů.

Před hraním Infinite Magicraid si vytvořte jméno a projděte si krátký návod, abyste se naučili základy hry.

Dále můžete opustit Sword Harbour s týmem válečníků. Vaším úkolem je najít příležitost porazit boha jménem Likhem a zabránit kolapsu kontinentu Lowes.

Porazit tak silné božstvo není snadný úkol, a než dojde k závěrečné bitvě, je třeba ještě hodně udělat.

Zde jsou některé z nich:

  • Prozkoumejte obrovský kontinent
  • Získejte materiály pro upgrade zařízení
  • Rozšiřte svou sbírku hrdinů
  • Zničte padouchy, které potkáte
  • Vyberte si, které dovednosti bojovníků vašeho týmu zlepšit

Uvedené úkoly nejsou vše, co na vás v této hře čeká.

Nejtěžší je vytvořit nepřemožitelný tým hrdinů. Celkem má hra více než 200 hrdinů a 10 různých frakcí, což dává skvělé možnosti jejich využití. Pokuste se sestavit tým bojovníků, kteří se budou na bojišti doplňovat. Pokud neuspějete sami, můžete snadno najít hotová řešení na internetu, ale experimentování na vlastní pěst je mnohem zajímavější. Možná je to váš tým, který se stane nejsilnějším ve hře.

Výsledek bitvy nezávisí vždy jen na síle bojovníků, k dosažení úspěchu potřebují silné brnění a silné zbraně. To vše můžete vytvořit sbíráním materiálů na svých cestách. Vylepšit lze jakoukoli zbraň nebo část vybavení, což bude vyžadovat také spoustu exotických předmětů.

Získáním zkušeností mohou vaši bojovníci postoupit na další úrovně, což umožní odemknout nové dovednosti nebo posílit ty stávající. Výběr dovedností, které se chcete naučit, může být někdy extrémně obtížný, protože jich je ve hře více než tisíc a není možné se je všechny naučit.

Soubojový systém není složitý, bitvy probíhají v tahovém režimu. Vy rozhodujete, v jakém pořadí hrdinové udeří a kdy použít speciální pohyby. Vývojáři se postarali o situace, kdy je potřeba porazit spoustu nepříliš silných protivníků, abyste nasbírali suroviny. V takových chvílích si můžete zapnout automatický boj a jen sledovat, co se děje.

Utvořte spojenectví s ostatními hráči a bojujte proti zlu společně, nebo se můžete utkat v PvP bitvách.

Podívejte se do hry každý den a získejte denní ceny a úkoly. Pokud jste na konci týdne nevynechali ani jeden den, bude na vás čekat ještě hodnotnější dárek.

Několikrát denně nabízí

aktualizací obchodu ve hře. Zde můžete pro svůj tým nakupovat zbraně, brnění, materiály nebo exotické hrdiny za herní měnu nebo skutečné peníze.

Infinite Magicraid si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na stránce.

Nainstalujte si hru a zúčastněte se záchrany světa fantazie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more