Záložky

Nekonečný Lagrange

Alternativní názvy:

Infinite Lagrange vesmírná strategie s neuvěřitelnými možnostmi. Hra byla původně vydána pro PC, ale později ji vývojáři upravili pro mobilní zařízení. V poslední době spousta kvalitních projektů nabírá nový život v přenosném formátu. Grafika je nádherná, prostor vypadá realisticky, ale abyste si hru užili, musíte mít poměrně výkonné zařízení. Hlasový projev provedli profesionálové, hudba je příjemná a plně koresponduje s atmosférou hry.

Hraní Infinite Lagrange je zajímavé, příběh je dobrý.

Lidstvo ovládlo třetinu Mléčné dráhy vybudováním obřího dopravního systému zvaného Lagrangiánská síť. Mnoho válčících stran se snaží převzít kontrolu nad touto sítí, aby se obohatily.

Dostanete pod svým vedením jednu ze skupin účastnících se boje.

Než hru spustíte, musíte si projít malým tutoriálem. Rozhraní bylo dobře přizpůsobeno dotykovým obrazovkám, takže ovládání bude snadné.

Během hry musíte splnit mnoho nebezpečných úkolů:

  • Postavte si vlastní vesmírnou flotilu skládající se z lodí různých typů
  • Prozkoumejte okolní planety a vyhledejte zdroje, které budete potřebovat k rozvoji
  • Vydejte se na cestu do hlubokého vesmíru, abyste našli ještě více zdrojů a obyvatelných planet
  • Zapojte se do bitev s nepřáteli, které potkáte, a porazte je
  • Vyviňte technologii pro stavbu pokročilejších lodí s nejvýkonnějšími zbraněmi v galaxii

Toto je zkrácený seznam úkolů. Ve skutečnosti jsou herní možnosti mnohem širší.

Na začátku budete mít jen pár lodí a malou osadu. Přeměnit to na gigantickou říši, která pokrývá celý sektor vesmíru, vyžaduje hodně úsilí. Pokuste se najít potřebné zdroje, aniž byste se dostali hluboko do vesmíru, jinak silnější nepřátelé rychle pochopí, kde se vaše základna nachází a zničí ji nebo se o to pokusí. Prvotním úkolem je posílit obranu a vybudovat dostatečně velkou flotilu pro cestování na velké vzdálenosti. Nejzajímavější jsou neprozkoumané části vesmíru, právě tam můžete najít nejcennější zdroje a vzácné artefakty, ale také se zvyšuje nebezpečí.

Ve vesmíru nebudete sami. Ve hře je mnoho dalších hráčů, s některými se můžete spřátelit as někým se začnete hádat. Vytvářejte aliance a dobývejte hvězdné systémy společně nebo bojujte mezi sebou v režimu PvP.

Můžete komunikovat se spojenci pomocí vestavěného chatu.

Daily login vám přinese ceny, a pokud nepromeškáte ani jeden den, můžete získat ještě hodnotnější odměny.

Obchod ve hře denně aktualizuje sortiment boosterů, vzácných surovin a dalších položek. Platba je přijímána v herní měně nebo skutečných penězích. Rozhodnete se, zda utratíte peníze nebo ne, můžete hrát i bez nich.

Pro hraní je vyžadováno stabilní připojení k internetu.

Infinite Lagrange si můžete zdarma stáhnout na Android kliknutím na odkaz na této stránce.

Začněte hrát hned teď a dobývejte Mléčnou dráhu velením své vlastní vesmírné flotile!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more